Bir Teknoloji Hamlesi

En İyi Oyuncu Kulaklık Tavsiyeleri

0 241

Oyuncu kulaklığı profesyonel oyuncular ve oyun tutkunları için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Oyuncu kulaklığı sayesinde oyuncular kendilerini oyunun içinde hissederler. Bu neden kulaklığın ses seviyesinin ve diğer özelliklerinin gelişmiş olması gerekir. Bu nedenlerle oyuncular tarafından en iyi oyuncu kulaklığının hangisi olduğu konusunda araştırmalar yapılır. Oyunculara yardımcı olacak en iyi oyuncu kulaklık tavsiyeleri şunlardır;

  • Gamepower medusa 7.1 pro kulaklık
  • Logitech G332 kulaklık
  • Rampage miracle led 7.1 kulaklık
  • Corsair gaming void pro kulaklık
  • Gamepower mihawk 7.1 surround kulaklık

Tavsiye edilen oyuncu kulaklıkları fiyatları ve özellikleri karşılaştırılarak seçim yapılabilir. Ayrıca kulaklığın ihtiyaç duyulma nedeni de seçim konusunda etkilidir.

En İyi Oyuncu Kulaklık Tavsiyeleri
En İyi Oyuncu Kulaklık Tavsiyeleri

Gamepower Medusa 7.1 Pro Kulaklık

En iyi oyuncu kulaklıkları listesinde ilk sırada Gamepower Medusa 7.1 pro oyuncu kulaklığı vardır. Fiyat performans ürünü olan bu kulaklık yüksek ses kalitesine sahiptir. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde farklı büyüklükteki kafalarda kullanılabilir. Bu kulaklık büyük boyutlu ancak boyutuna rağmen ağırlığı hafif bir kulaklıktır. Kulaklığın desibel değeri 113 desibel frekans değeri ise 20-20.00 Hertz aralığındadır. Kulaklığın rengi ise siyahtır.

Logitech G332 Kulaklık

Oyuncu kulaklığı almak isteyen kişilerin tercih edebilecekleri en iyi kulaklıklardan birisi de Logitech G332 model kulaklıktır. Bu kulaklığın en büyük özelliği konforlu olmasıdır. Bu sayede kulak kulaklık nedeniyle rahatsızlık yaşamaz. Oyun oynamak ve müzik dinlemek için uygun olan model kişinin yüzüne göre ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Kulaklığın satış fiyatı ise 450 TL civarındadır.

Rampage Miracle Led 7.1 Kulaklık

En iyi oyuncu kulaklığı listesinin 3.sırası ise Rampage Miracle Led 7.1 model kulaklığa aittir. Bu kulaklık RGB ışıklandırmasına sahiptir. Kulaklığın frekans değeri 20-20000 Hertz desibeli ise 122 desibeldir. Usb ile bilgisayara bağlanabilen bu kulaklığın ses kalitesi de çok iyidir. Ayrıca kulaklık ergonomik tasarımıyla dikkat çekmektedir. Siyah renkli olan bu kulaklığın satış fiyatı ise 250-300 TL civarındadır.

Corsair Gaming Void Pro Kulaklık

Corsair Gaming Void pro kulaklık listenin 4.sırasında yer alan kulaklık modelidir. Wireless özelliğine sahip olan bu kulaklık ergonomik tasarımlıdır. Böylelikle oyun esnasında kafanın rahatsızlık yaşamasına neden olmaz. Kulaklık ses kontrol tuşuna sahiptir ve bu tuş sayesinde sesin açılıp kapatılması mümkün olur. Ayrıca kulaklık RGB aydınlatmalı olarak tasarlanmıştır.

Gamepower Mihawk 7.1 Surround Kulaklık

Oyuncu kulaklığı olarak en iyisini satın almak isteyenlerin seçebileceği kulaklık modellerinden birisi de Gamepower Mihawk 7.1 Surround kulaklıktır. Kulaklığın fiyatı 300-350 TL aralığında olup bu bütçeye sahip olan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Oyun yanı sıra müzik dinlemek için de kullanılabilecek bu kulaklık en iyi ses performansının alınmasına da yardımcı olur. Kulaklığın desibel değeri 112 desibel olup frekansı ise diğer modellerdeki gibi 20-20000 Hertz aralığındadır. Mikrofona sahip olan kulaklığın mikrofonu ise oldukça kalitelidir. Mikrofonun dış sesleri filtreleme özelliği ve cızırtısı ses gönderimi vardır.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku