Bir Teknoloji Hamlesi

Instagram Fenomenleri Hangi Fotoğraf Uygulamalarını Kullanıyor?

0 269

Instagram fenomenleri, profil düzenlerini kusursuz ve daha iyi görünmesi için bazı fotoğraf uygulamalarından yararlanıyor. Bütün ınstagram fenomenleri fotoğraflarının bu kadar kusursuz görünmesi tabi ki de tesadüf değil. Halbuki onlarda fotoğraflarını herkesin çektiği gibi çekiyor. Hatta sizin fotoğraflarınız daha güzel çekilmiş olsa bile ınstagram fenomenleri yüklemiş olduğu fotoğraflar kadar kusursuz ve güzel görünmüyor olabilir. İşte bunu nedeni fotoğrafları kusursuz göstermeye yarayan uygulamalardır.

Instagram Fenomenlerinin Kullandığı Fotoğraf Uygulamaları

Büyük kitlelere hitap eden içerikler, görseller, fotoğraflar paylaşmak kolay değildir. Her fotoğrafın kusursuz çıkması imkansızdır. Ancak fotoğrafları kusursuz göstermek imkansız değildir. Fotoğraf düzenlemeye yarayan uygulamalar ile fotoğraflarınız kusursuz ve muhteşem görünmesini sağlayabilirsiniz.

Her paylaştıkları fotoğrafın kusursuz görünmesini sağlayan ınstagram fenomenleri hangi fotoğraf uygulamalarını kullanıyor? Gelin birlikte bakalım:

  • Enlight
  • 1967 vintage filters
  • Planoly
  • Bestie
  • Manly
  • Muse Cam
  • VSCO

Enlight

Bu uygulama ile fotoğraflarınızı portre ya da tablo şekline dönüştürebilirsiniz. Instagram fenomenleri tablo gibi paylaştıkları fotoğrafları bu uygulama ile düzenliyor. Fotoğrafların eşsiz görünmesi enlight ile mümkün.

Instagram Fenomenleri Hangi Fotoğraf Uygulamalarını Kullanıyor?
Instagram Fenomenleri Hangi Fotoğraf Uygulamalarını Kullanıyor?

1967 Vintage Filtres

Bu uygulama ile 1967 yılına gidebilirsiniz. Fotoğraflara nostaljik görünüm kazandıran bu uygulama içerisinde 64 adet faklı filtre seçeneği sunuyor. Instagram da #1967cam ile paylaşılan bu fotoğraf akımına sizde katılabilirsiniz.

Planoly

Bu uygulama sayesinde fotoğrafını ınstagrama atmadan önce ınstagram da nasıl durması gerektiğini görebilirsiniz. Fotoğrafı atıp silmek yerine, önce görüp sonra atmak tabi ki de daha mantıklı. İşte bu uygulama kullanıcılara bu imkanı sunuyor.

Bestie

Instagram fenomenleri tarafından oldukça popüler olan bu uygulama ile fotoğraflarınızı portre şeklinde paylaşabilirsiniz. Uygulamada ekstra olarak parlatma işlemi, aydınlatma ve yüz inceltme seçenekleri bulunuyor.

Vsco

Fotoğraflarınızı daha profesyonel görünüm kazanmasını istiyorsanız bu uygulama işinizi görecektir. Üstelik uygulama çıktığından beri instagram fenomenleri tarafından kullanıma devam eden popüler bir uygulamadır.

Manly

En etkili fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan manly ile istenmeyen görüntüden ve kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Vücut inceltme seçenekleri ile mayolu ve bikinili fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Bu uygulama ile yaza merhaba diyebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku