Bir Teknoloji Hamlesi

Dying Light 2 Ne Zaman Çıkacak?

0 118

Uzun bir süredir beklenen Dying Light 2 oyunu korku temalı bir hayatta kalma oyunu olarak piyasa sürülmesi beklenen bir oyundur. Meraklıları tarafından en çok sorulan soru olan “dying light 2 ne zaman çıkacak?” sorusunun yanıtını bu yazıda bulabileceksiniz.

Dying Light 2 Hakkında Temel 5 Bilgi

Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız mutlaka hoşunuza gidecek olan oyunlardan biri olan Dying Light 2 oyunu hakkında bilmeniz gereken temel bilgiler şu şekilde listelenebilir:

  • Geliştiricisi ve yayıncısı Techland olan bu oyunun tasarımcısı Tymon Smektala’dır.
  • Oyunun dahil olduğu seri adından da anlaşılacağı üzere Dying Light serisidir.
  • Bu oyun platform oyunu olmakla beraber hem dövüş oyunu hem de hayatta kalma-korku oyunudur.
  • Oyun PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows platformlarında satışa sunulacaktır.
  • Oyunun hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modları bulunacak.

Bu temel bilgiler eşliğinde Dying Light 2 ilginizi çektiyse beklemeniz gerektiğini söylemekte yarar var çünkü oyun henüz piyasaya sürülmedi.

Dying Light 2 Ne Zaman Çıkacak?
Dying Light 2 Ne Zaman Çıkacak?

Dying Light 2 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

İlk piyasaya sürülme tarihi 2020 olan Dying Light 2 şu anda ertelenmiş ve bu tarih belirsiz bir 2021 tarihi olarak açıklanmıştır. Dying Light 2 oyununun geliştiricisi ve aynı zamanda yayıncısı da olan Techland, 2021 yılı içerisinde oyunun oyun severlerle buluşacağını dile getirdi.

Dyling Light 2 Öykü Olarak Ne Anlatıyor?

İnsanlık ilk savaşını 15 yıl önce aniden ortaya çıkan bir virüse karşı kaybetti. Aiden Caldwell adındaki bir karakterin gözünden gördüğünüz dünyada gün içinde eşkıyalar, farklı gruplar ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor. Geceleri ise marazlı olan yaratıklar her yanı sarıyor, siz de oyunun başrolü olarak marazlı bir afetzedesiniz.

Dying Light 2 İçin Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

İşletim sistemi olarak Windows 8 veya 10 yalnızca 64 bit olarak destekleniyor. İşlemci olarak Intel Core i3-4160 3,6 GHz veya AMD FX-6300 eşdeğerleri gerekiyor. 8 GB RAM de bu oyunu oynamak için gereklidir. Ekran kartı olarak AMD Radeon R9 390 veya NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB’a sahip olmalısınız. Depolama olarak hard diskinizde 65 GB kullanılabilir boş alan olmalıdır.

Dying Light 2 İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

İşletim sistemi olarak Windows 10 yalnızca 64 bit destekleniyor. İşlemci olarak Intel Core i7-4790K 4-Core 4,0 GHz veya AMD FX-9590, bellek olarak 16 GB RAM gerekiyor. Ekran Kartı olarak minimum AMD Radeon RX 5600 XT 6 GB veya NVIDIA GeForce RTX 2060 6 GB kullanmalısınız. Depolama olarak 65 GB kullanılabilir boş hard disk alanı yeterli olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku