Bir Teknoloji Hamlesi

Zula Seviye Ödülleri

0 197

Zula oyunu 2015 yılında çıkmış, MadByte Games tarafından geliştirilen bir oyundur. Dağıtıcısı ise Lokum Games olup, MMOFPS oyun türü olarak kullanıcılarla buluşuyor. Ücretsiz indirilen ve oynamaya başlanan bu oyunda birbirinden farklı seviyeler ve ödüller oluyor. Zula seviye ödülleri nelerdir onları hazırladık.

Zula Seviye Ödülleri Haritaları

Zula seviye oyununda bazı haritalar kullanılıyor. Bunlar; Üsküdar sokakları, inşaat, düğün salonu, gemi, metro, otopark ve Paris olarak belirlenmiştir.

Zula Seviye Ödülleri Rekabet Turnuvası Nedir?

512 zula takımın dâhil olacağı oyunda A-D arası 4 farklı grup vardır. Tekli olarak elenen akımlar Zula Süper Lig’e yükselmeye çalışır. Turnuvaya kalan 16 takım ise 30.000 TL nakit ödül kazanabilir. Aşamalar arasında Süper Lig aşamaları; lig aşaması, play-off ve finaldir. Rekabet turnuvası aşaması; eleme, final, süper lig play-off olarak belirlenmiştir.

Zula Seviye Ödülleri Nelerdir?

2021 yılına özel olarak birbirinden ödüllü seviyeler yer alıyor. Bonus, indirim ve keyifli zula seviye ödülleri yer alıyor. Yüksek olan bu rekabete ortak olmak adına level hediyeler kazanıyorsunuz.

Zula seviye ödülleri;

  • XP: 1–300 1 günlük M6 LWRC, L115A3, %50 XP bonus, hızlı canlandırma
  • Zula 2. Seviye “Level” ödülü ve hediyeleri; XP: 301–550, 1 adet destek kasası
  • Zula 3. Seviye “Level” ödülü ve hediyeleri; XP: 551–850, 1 günlük ikili bomba
  • Zula 4. Seviye “Level” ödülü ve hediyeleri; XP: 851–1250, 1 günlük P90
  • Zula 5. Seviye “Level” ödülü ve hediyeleri; XP: 1251–1550, 1 günlük glock 18

Daha birçok seviyede yer alan farklı ödüllerle oyun oynamaktan keyif alırken hem de kazanacaksınız. Ödüller arasında bonuslar, canlandırma, ikili bomba ya da nakit gibi farklı ödüller yer alıyor.

Zula Seviye Ödülleri
Zula Seviye Ödülleri

Zula Oyun Modu Nedir?

Zula oyun modları arasında ölüm maçı, sabotaj, kartopu savaşı, sancak savaşı, aranıyor gibi modlar yer alıyor. En keyifli oyunlar arasında yer alan Zula ile oyun oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Hızlı üyelik, karakter, ol ödül ve bonus ile keyifli bir gün geçirebiliyorsunuz. Android telefonunuza kısa sürede indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Tüm cihazlarla uyumlu yapısı ile linke tıklamanıza gerek kalmadan telefonunuza indireceksiniz. Zula resmi sitesinden indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku