Bir Teknoloji Hamlesi

Minecraft Zırh Askısı Yapımı

0 779

Zırh askıları Minecraft Java sürümünde resmî olarak 1.8 sürümünde tanıtıldı, amaçlanan kullanımları, oyuncuların zırhlarını ahşap bir stand üzerinde rahatça sergilemelerine izin vermek için biraz özeldi. Sizler için minecraft zırh askısı yapımı diğer bir değişle zırh standı yapımını göstereceğiz.

Oyundaki mevcut durumundaki zırhlı askılarla ilgili aklınıza gelebilecek tüm soruları ele alacağız. Zırh askılarının nasıl üretileceğini, bazı birincil kullanımlarını ve konuyla ilgili en yaygın sorulardan bazılarını sizin için sunuyoruz.

Zırh Standı Yapmak İçin Gerekli Malzemeler

Zırh askıları, işlemek için 5 çubuk ve 1 pürüzsüz taş levha gerektirir. 2×2 işçiliği envanter menünüzde bir tahta kalasın diğerinin üzerine yerleştirilmesiyle çubuklar kolayca elde edilebilir. Düzgün taş plakalar yapmak için gerekli olan pürüzsüz taş, Silk Touch ile büyülenmiş bir kazma ile herhangi bir taş bloğunu kazarak elde edilebilir. Bu taş parçası daha sonra bir fırının içinde eritilmelidir. Pürüzsüz taşı elde ettikten sonra, bir zanaat tablosu menüsü açın. Şimdi sadece pürüzsüz taşınızı düzenleyin.

Minecraft Zırh Askısı Yapımı 2021

Minecraft Zırh Askısı Yapımı
Minecraft Zırh Askısı Yapımı

İşte minecraftta bir zırh yapmak için izlemeniz gereken adımlar:

  • 1. Adım: Başlamak için, bir zanaat tablosu menüsü açılmalıdır.
  • 2. Adım: Tarif için gerekli olan yukarıda belirtilen pürüzsüz taş plakalarınız ve çubuklarla düzeni tam olarak kopyalayın.
  • 3. Adım: İşte bu kadar! Şimdi yapmanız gereken tek şey, yeni hazırlanmış zırh standınızı kendi envanterinize sürüklemek.

Bir zırh askısı yapmak için, üretim masasını oluşturan ızgaranın ilk sırasını sopalarla doldurun. Çubukları üçüncü sıranın her iki tarafına ve yine ızgaranın ortasına başka bir çubuk yerleştirin. Zırhı ayakta tutmayı bitirmek için üçüncü sıradaki çubukların arasına düz bir taş levha yerleştirin. Şimdi zırh standına tıklayın ve onu envanterinize sürükleyin.

Minecraft’ta Zırh Askılarının Kullanım Alanları

Zırh askıları, kişisel gereksinimlerinize bağlı, potansiyel olarak size çeşitli şekillerde hizmet edebilir. Bununla birlikte, normal vanilya hayatta kalma modunda, onlar için ana ve en yaygın kullanım, basitçe zırhı göstermek ve hızlı zırh depolamaya izin vermektir.

Hayatta kalma modunun dışında, zırh askıları, özel harita oluşturma sırasında kullanılacak harika dekoratif cihazlar olarak kullanılabilir. Birçok sunucu, benzersiz mekanik özelliklerinden dolayı sık sık zırh askıları kullanmayı tercih eder; Minecraft’taki en popüler sunucu tarafı eklentilerinin sayısız, kodlarının doğru çalışması için şu anda zırh stantlarına güveniyor.

Zırh Standı ile ilgili SSS

Minecraft zırh standı yapımı öğrendik. İşte sahip olabileceğiniz en yaygın sorular ve cevapları:

Minecraft’a nasıl zırh standı yerleştiririm?

Zırh askıları, oyundaki diğer bloklarla aynı şekilde yerleştirilebilir. Zırh ayakları yerleştirmenin başka hiçbir şeye zıt olarak benzersiz bir yanı yoktur.

Minecraft’ta bir zırh standını nasıl kırarsınız?

Zırh askısını iki kez hızlıca yumruklayın ve kırılmalıdır. Bu işe yaramazsa, lavla yok etmeyi deneyin. Hâlâ hiçbir şey kırılmıyorsa, zırh standının yanında durun ve şu komutu yazın: / minecraft: kill @e [type = ArmorStand, r = 2]

Minecraft’ta bir zırh standına nasıl şeyler verirsiniz?

Zırh askısına göstermek istediğiniz zırh parçasını tutun ve askıyı sağ tıklayın. Zırh askıları, oyunda niş ama kaliteli bir özellik uygulayarak yolculuğunuz boyunca topladığınız en değerli eşyalardan bazılarını sergilemenizi sağlar.

Zırh standı, zenginliğini destansı bir ekranda sergilemek isteyen her Minecrafter için her zaman bir seçim oluyor. Belki biraz daha önemlisi, tamamen mekanik çok yönlülüğü nedeniyle Minecraft sunucuları ve özel haritalar dünyasında da mutlak bir temel haline geldi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku