Bir Teknoloji Hamlesi

Wild Rift Nick Değiştirme Nasıl Yapılır?

0 70

Wild Rift (mobil lol) oyununda birçok kişi nick değiştirme işlemini soruyordu. 5’e kişilik takımların 22 kişilik takımlarla karşılaşmasıyla oynanan oyundaki amaç, rakiplerin kalesini yıkmaktır. Oyun oynayan kullanıcılar arasında LOL olarak da bilinen oyun, oldukça popülerdir. Oyunu oynayarak keyifli vakit geçirebilmek mümkündür. Özellikle takım oyunu oynamayı sevenler için oldukça eğlencelidir. Oyun içerisinde kullanıcıların nick’ini değiştirebilmesi için, yapması gerekenler şunlardır;

Wild Rift Nick Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

  • Riot Games sitesine girerek, kullanıcı adı ve şifrenin girilmesi gerekir.
  • Daha sonra çıkan ekran mail hesabı onaylatılmalıdır.
  • Hesap onaylatma işlemi sonrası, ekranın sol kısmında yer alan Riot ID kısmına girilir.
  • Kullanıcı adının yanında bulunan kaleme tıklanarak istenen nick yazılır.
  • Yeni ad ve hashtag girildikten sonra işlem tamamlanır. Wild rift nick değiştirme işlemi bu kadar pratiktir.

Wild Rift Nick Neden Gereklidir?

Her oyunda olduğu gibi, Wild Rift’ta da çok fazla oyuncu vardır. Bu oyuncular arasında isminizin ön plana çıkmasını istiyorsanız, nick değiştirme yapmanız gerekir. Böylece oyun içerisinde diğer oyuncuların sizi tanımasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle oyun içerisinde nick oluşturma yapılır.

[affiliate_news id=”148″]

Wild Rift Her Nick Alınabilir Mi?

Wild Rift oyununda kullanıcılar her nick’i alamaz. Eğer ki bir nick alınmak istiyorsa, başka bir kullanıcının o nick’i almamış olması gerekir. Oyun sisteminde aynı nickler kullanılamaz.

Wild Rift Kullanıcı Adı Ne Zaman Değişir?

Kullanıcı adının değişmesi için yapılan işlemler sonunda ismin değişmesi için biraz zamana ihtiyaç vardır. Bu zaman genellikle bir kaç saattir. Fakat oyun içerisinde de belirtildiği üzere, bu süre 30 gün kadar da sürebilir. Kullanıcılar isim değiştirmek istiyorsa biraz sabırlı olması gerekir.

Wild Rift Nick Değiştirme Oyuna Katkısı Nedir?

Oyun oynayanlar için nick kullanımı çok önemlidir. Eğer ki oynanan oyun online ve çok fazla kişiden oluşuyorsa, bu konuya daha çok dikkat edilir. Aslına bakılırsa oyun açısından herhangi bir katkısı yoktur.

Sadece takım içerisinde rahat iletişim kurulmasını sağlar. Ayrıca rakipler sizi zamanla isminizden tanır. Oyun içerisinde sükse yapabilecek nickler vardır. Bunların hepsi seçim yapılan nicklerler alakalıdır. Saçma sapan nickler kullanmak yerini, daha yaratıcı ve ilginç nickler kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku