Bir Teknoloji Hamlesi

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

0 95

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri ve Pubg lite kaç gb olduğu merak ediliyor. Çok sevilen PUBG Lite aksiyon ve nişancılık alanında oyunculara farklı bir deneyim sunuyor. Milyonlarca oyuncuya sahip olan oyunda oyuncuların bu keyifli oyunu oynamaları için ise en az minimum sistem gereksinimlerini karşılamaları gerekiyor.

[affiliate_news id=”148″]

PUBG Lite Nasıl Oynanır?

PUBG Lite esasında PUBG’nin sistem açısından daha fazla optimize edilmiş bir hali olarak oyuncuların karşısına çıkıyor. Normal koşullarda PUBG oynamak için yüksek sistem gerekiyorken PUBG Lite sayesinde düşük sistem özellikleri ile birlikte daha geniş kesimlerin oyunu oynamaları mümkün hale geliyor. Herkesin PUBG oynamasını sağlamak amacıyla piyasaya sürülen bu oyun ücretsiz olarak oynandığı için de oyunculara hitap etmeyi başarıyor. Ana dinamikleri olarak PUBG ile benzer özellikler gösteren PUBG Lite esasında farklı bir ekip tarafından hazırlandığı için birebir özellikler de taşımıyor. Fakat oyunun ana dinamikleri, tasarımları ve içerik üretimi konusunda PUBG ile çok benzerlikler taşıyor.

Daha sade grafikleri ile birlikte daha iyi bir performans ve optimizasyon sunan PUBG Lite oynamaya başlamak için öncelikle PUBG hesabının bulunması gerekiyor. Daha sonra oyunu kurduktan sonra hızlı bir şekilde oyuna girerek maceraya başlayabilirsiniz. 100 oyuncunun olduğu bir uçak ile belirli haritalar üzerine iniş yapmasını sağlayan oyunda asıl heyecan ise oyuncuların yere inmeleri sonrasında başlıyor. En temel amaç yere iner inmez en iyi silahları ve ekipmanları almak. Daha sonra ise oyuncunun temel hedefi hayatta kalmak oluyor. Hayatta kalan son takım ya da kişi ise oyunu kazanmış oluyor.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri 2021

PUBG Lite sistem gereksinimleri çok yüksek sistem özellikleri istenmeyen detaylardan oluşuyor. Bu sayede daha fazla oyuncu PUBG oynayabiliyor.

Minimum sistem gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 7,8 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i3 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX11 Destekli Intel HD Graphics 4000

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 2.8 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX11 NVIDIA Geforce GTX 660 / (AMD Radeon HD 7870

PUBG Lite Kaç GB

PUBG Lite depolama olarak bilgisayarda sadece 4 GB alan talep ediyor. Bu sayede oyuncular ekstra depolama açmaya gerek kalmadan oyunu oynayabiliyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku