Bir Teknoloji Hamlesi

Brawl Stars Edgar Özellikleri

0 379

Brawl Stars edgar özellikleri ve fark yaratan dövüş komboları Brawl Stars oyuncuları için önemli bir yere sahiptir. 2020 yılında Brawlidays özel günlerinde ücretsiz olarak oyunculara sunulan Edgar karakteri yakın dövüşçü kategorisinde en sevilen karakterlerden biri olmuş durumda.

Brawl Stars Edgar Özellikleri Nelerdir?

Brawl Stars genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Brawl Stars edgar karakteri zıplayarak büyük hasarlar verebilen bir yakın dövüş karakteri olarak oyunda yerini almıştır.
 • Edgar bir tank karakter olarak görülebilen ve maksimum hasarı verebilmek için düşmana yaklaşması gereken bir karakterdir.
 • Edgar, Brawl Stars karakterleri arasında sağlığı en düşük “tank” karakter olma özelliğine sahiptir.
 • Edgar’ı diğer tank karakterlerden ayıran bir diğer özellik ise düşmana saldırı yaptığında sağlık yenileme gücüne sahip olmasıdır.

Brawl Stars Edgar özellikler bakımından genel hatlarıyla tank karakter olarak gözükse de Edgar karakterinin mekaniği karakteri yönetirken birçok pozisyon için olanağı sağlar.

Brawl Stars Edgar’ın Aksesuarı, Saldırısı, Süperi, Sağlık Seviyesi ve Yıldız Gücü Nelerdir?

Edgar tank bir karakter olarak önemli ölçüde az sağlık kapasitesine sahip olsa da, mekaniği ve özellikleri sayesinde bu açığı kapatan bir karakterdir. Edgar’ın sağlığı seviye 1’deyken 3000, maksimum seviye 9-10’dayken 4200 kadardır. Bu nedenle Edgar’ı yöneten oyuncuların öncelikle zayıf hedeflere yönelmesi gerekecektir. Keskin nişancılar ve atıcılar Edgar karakteri için uygun hedeflerdir. Süper özelliğini kullandıktan sonra hız artışı yaşayan Edgar karakteri “Elmas Kapmaca” mücadeleleri için uygun seçim olabilir. Edgar’ın süper özelliği ayrıca “Savaş Topu” modu için de uygun olabilir.

Edgar’ın sağlık kapasitesi seviyeye göre şu şekildedir;

 1. seviye 3000
 2. seviye               3150
 3. seviye               3300
 4. seviye               3450
 5. seviye               3600
 6. seviye               3750
 7. seviye               3900
 8. seviye               4050
 9. seviye               4200

Brawl Stars Edgar güçleri ise şu şekildedir;

 • Aksesuarı “Uçuyorum” özelliği şarj süresini kısa süreliğine arttırır.
 • Saldırısı “Dövüş Kulübü” ile düşmanlarına yanaşan Edgar hızlı yumruklar atar ve her isabetinde can yenileme gerçekleşir.
 • Süperi “Engel Atlama” ile engellerin üzerinden atladıkça yürüme hızı kazanır fakat seviye arttıkça şarj süresi uzar.
 • Yıldız gücü “Sert İniş” ile 3 kare boyunca yanındaki düşmanlara 1000 hasar verir.

https://www.youtube.com/watch?v=xu7HNlygKSQ

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku