Bir Teknoloji Hamlesi

Minecraft Örs Yapımı

0 200

Minecraft örs yapımı oluşturmak çok önemli konulardan biridir. Ancak açıklaması ve kullanımı çoğu oyuncu tarafından bilinmiyor. Minecraft anvil ile öğe onarımları için öğe takası yapılarak ek özellikler kazanabilirsiniz.

Minecraft Örs Nedir?

Minecraft Anvil’in yardımıyla daha çok iyi bir duruma gelebilirsiniz. Rakiplerinize karşı daha güçlü olmak için çoğu oyuncu genellikle tek oyunculu mod yerine çok oyunculu modda örs kullanıyor. Anvil’in yardımı sayesinde kırılan eşyalarımızı tamir edilebilir ve hatta büyü yapma imkânına da sahip olabilirsiniz. Büyüleri rakiplerinize karşı daha güçlü hale gelmek için eşyalar üzerinde de kullanabilirsiniz.

Minecraft Örs Nasıl Yapılır 2021

Minecraft Örs Yapımı
Minecraft Örs Yapımı

Minecraft, örslerdeki nesneleri onarmak için malzeme ve deneyimin olmasını gerektiriyor. Bir nesne tamir edilirken aynı malzemenin parçası veya kırık parçaları kullanılması da tavsiye ediliyor. Minecraft Örs yapımı için;

  • Masaya 3 blok demir, ortasına 1 demir külçe ve alt tarafına 3 demir külçe yerleştirilmesi gerekiyor.
  • Yerleşim yaptırıldıktan sonra sağ crafting bölümünden ürünü envantere almanız gerekmekte.

Örs kullanma hasarlı bir öğeyi geri tamir etmek için kırık bir öğe ile tamir edilerek sağlam bir ürünün ortaya çıkmasını sağlıyor.

Özellikle ürünler dayanıklı değil ise onarıma ihtiyaç duyuluyor.

Minecraft’ta Demir Nasıl Bulunur?

Demir bulunması için yüzeyden kazınmaya başlayarak merdivenlerden ve spirallerden aşağı inerek kayaçlara kadar ulaşılması gerekiyor. Oyunda yan mayını kaçırabileceğiniz ve merdivenden tırmanmak zor olacağından dolayı dümdüz aşağı inmemiz tavsiye edilmiyor. Demir bulmak için inilen madenden çıkılması için şunların kullanılması gerekiyor.

  • Meşaleler
  • Merdivenler
  • Motivasyon kullanmanız gerekiyor. Madenden çıkarılan demir külçe ile ateşli silahlar ve zırhlar yapılır.

Minecraft Anvil’de Büyü Yapımı

Yeni büyülere sahip olmak ve favori araçlarını geliştirilmesi için Minecraft’ın örs oluşturma yöntemi kullanılabilir. Örsün içine girilmesi için ilk alandan sihir eklemesi amacıyla 1 araca ve 2. alana sihir eklemeniz gerekiyor.

Minecraft Örsüyle Renkli Aydınlatma Nasıl Yapılır? 

Minecraft Anvil ile renkli bir metin girmek için yeni bir moda ihtiyacınız oluyor. Minecraftın bilgisayar sürümünde örsün içinde renkli bir adı olan bir eşyayı bulmak çok zor oluyor. Örneğin renkli metin çevrimiçi sunum yapan kişiler genellikle çok yaygın olarak kullanıyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku