Bir Teknoloji Hamlesi

Minecraft 1.17 Ne Zaman Çıkacak

0 97

Minecraft 1.17 ne zaman çıkacak sorusu çok soruluyor. Binlerce kişi tarafından oynanan Minecraft’ın yeni sürümü yakında çıkacak. Minecraft tutkunu oyuncular, şimdiden yeni sürümün heyecanına kapılmış durumda. Çıktığı günden beri popülerliğini asla kaybetmeyen oyun, minecraft 1.17 sürümü ile oyuna çeşitli yenilikler getiriyor. Bu güncellemenin Minecraft tarihinde yapılacak en kapsamlı güncelleme olması bekleniyor. Minecraft tutkunları merakla güncelleme tarihini beklerken, güncelleme ile oyuna gelecek yeniliklerde oldukça merak ediliyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, gelecek yenilikleri tahmin etmek çok da zor bir iş değil.

[affiliate_news id=”460″]

Minecraft 1.17 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Minecraft 1.17 güncellemesi, Sportskeed haberine göre 2021 yılının ortalarında, oyun severler ile buluşturulacak. Mojang bu sürüme dair resmi bir yenilik listesi yayınlamadı. Ama, oyuna gelecek yenilikler önceden tahmin edilebiliyor. Güncelleme ile gelecek yeni mod da, daha önceden oyuncuların oylamasına sunulmuştu.

Minecraft 1.17 güncellemesi ile öne çıkan yeniliklerin başında gelenler;

  • Oyuna yeni mağaraların gelmesi,
  • Yeni dağların gelmesi ve birçok unsurun yenilenmesi,
  • Oylamamaya sunulan yeni mobun eklenmesi,

Bu güncellemenin Minecraft tarihinde olacak, en kapsamlı ve geniş güncelleme olması söz konusu. Oyuna gelecek yeni dağ ve mağaralar ile birlikte, oyuncular yeni bir yüzle tanışacak. Büyük beklentilerin olduğu minecraft 1.17 güncellemesinin, tarihteki en kapsamlı ve geniş güncelleme olması da oyuncuların beklentilerini arttırdı.

Minecraft 1.17 Ne Zaman Çıkacak 2021

Minecraft 1.17 çıkış tarihi 2021 yılı ortalarında çıkması beklenen güncelleme için sayılı aylar kaldı. Yalnızca birkaç ay içerisinde çıkacak olan güncelleme oyuncuları şimdiden heyecanlandırıyor.

Oyuncuların yaptığı oylama sonucunda, Glow Squid açık ara seçilerek, yeni mob olarak belirlendi. Mojang firması henüz resmi eklemelerle ilgili bir bildiri yayınlamadı. Güncellemedeki tam yenilikler için, oyuncuların belli bir süre daha beklemesi gerekiyor. 2021 ortalarına doğru kesin çıkacağı belirtilen 1.17 güncellemesi, Minecraft tutkunları için kapsamlı yenilikler vadediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku