Bir Teknoloji Hamlesi

Minecraft Büyü Masası Yapımı

0 180

Minecraft Büyü Masası Yapımı birçok oyuncu tarafından araştırılıyor. Büyü masası oyuncuların deneyim puanı seviyelerini araçları, silahları, kitapları, zırhları ve diğer bazı öğeleri büyülemek için harcamalarına izin veren bir bloktur.

Minecraft’ta Büyüleyici Bir Masa Yapmanın Adımları

Masayı hazırlamak bazı nadir malzemeler gerektirir, bu yüzden kendinizi bir keşif gezisine hazırlayın:

Minecraft Büyü Masası Gerekli Malzemeleri 

Büyü tablosu, sonsuz dayanıklılıktan geri tepme saldırılarına kadar özel yeteneklere sahip öğeleri aşılamanıza izin verir:

  • Elmas, yalnızca yeraltının derinliklerinde bulunan en nadir cevherlerden biridir. En iyi sonuçlar için bu açık mavi cevheri 5–12. Katmanlarda arayın. Ana kayayı (kırılmaz bir gri blok) bulana kadar kazın, ardından 5-12 blok üzerinde sayın. Elmasları demir, elmas veya nefrit kazma ile kazın. Bir “merdiven” madeni sizi çukurlardan ve lavlardan korur. Büyü masası yapmak için iki elmasa ihtiyacınız olacak. Lavın çoğunu önlemek için 11. ve 12. katmanlara yapıştırın.
  • Obsidiyen oluşturun. Obsidiyen, yalnızca akan su lavlara çarptığında ortaya çıkan koyu siyah bir bloktur. Üç demir külçeden kova yaparak bunu kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Lavları bir kova ile alın ve dört bloklu bir çukura dökün. Suyu daha yüksek bir yapıdan dökün, böylece lavın üzerine aksın. Lav obsidiyen hale gelmelidir.
  • Elmas kazma ile dört obsidiyen madeni. Obsidiyen bloklar, bir elmas veya nefrit kazma kullanırsanız yalnızca işçilik malzemelerini düşürür.
  • Bir kitap bulun veya oluşturun. Hazır kitaplar elde etmek için köy veya kale kütüphanelerindeki kitap raflarını parçalayabilirsiniz.

Alternatif olarak, bunları kendiniz yapın:

  1. En az bir deri alana kadar inekleri veya atları öldürün.
  2. Üç şeker kamışı kamışını kesin.
  3. Kağıda üç şeker kamışı yapın. (Üç sazlığı bir sıraya yerleştirin.) Şeker kamışı bulmak zor olduğu için bir şeker kamışı çiftliği kurun.

Bir kitap yapmak için bir deri ve üç parça kağıdı birleştirin. Bunları, kağıtlar ayrı kareler halinde olacak şekilde üretim alanında herhangi bir yere yerleştirin.

Minecraft Büyü Masası Yapımı

Minecraft büyü masası yapımı için çalışma masasına aşağıdaki gibi yerleştirin;

  1. Üst sıra: boş, kitap, boş
  2. Orta sıra: elmas, obsidiyen, elmas
  3. Alt sıra: obsidiyen, obsidiyen, obsidiyen
Minecraft Büyü Masası Yapımı
Minecraft Büyü Masası Yapımı

Şimdi büyü masasını yerleştirin. Büyü masasını üç tarafında en az iki blok boşluk olacak şekilde, en az iki blok yüksekliğinde bir odaya yerleştirin. Bu size kitap raflarıyla iyileştirme alanı sağlar. Kitap rafları oluşturun (isteğe bağlı). Yakındaki kitap rafları, büyü masanızdan daha güçlü büyülerin kilidini açar. Bir kitaplık yapmak için orta sıraya üç kitap yerleştirin, ardından ızgaranın geri kalanını tahtalarla doldurun.

[affiliate_news id=”173″]

Bu daha güçlü büyüler aynı zamanda daha fazla deneyime mal olacak. Seviyeniz düşükse bu adımı atlamak isteyebilirsiniz. Kitap raflarını yerleştirin. En iyi büyüleri elde etmek için on beş kitap rafına ihtiyacınız olacak. Her biri aşağıdaki gibi yerleştirilmelidir. Masayla aynı seviyede veya tam olarak bir blok üzerinde. Masa ile raf arasında tam olarak bir boş blok bırakın. Meşaleler veya kar bile etkiyi durduruyor.

Büyüleyici Nesneler

Büyülemek istediğiniz öğeyi büyü masanıza yerleştirin. Kitaplar, daha sonra bir örs ile kullanılmak üzere büyüler. Lapis lazuli’yi diğer yuvaya yerleştirin. Üç sihirden birini seçin. Bir seçeneğin üzerine gelmek size büyünün adını söylüyor. Ayrıca rastgele seçilen ek büyüler ekleme şansı da var. Farklı türdeki öğelerin farklı büyüleri vardır. Maliyeti anlayın. 3 seçenek büyü tablosunda vardır. Zayıf olan en iyisidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku