Bir Teknoloji Hamlesi

Diablo 2 Sistem Gereksinimleri

0 68

Diablo 2 sistem gereksinimleri ve diablo 2 kaç gb olduğunu açıkladık. Diablo 2 ile yeni nesil oyunculara hitap ediyor. İlk olarak 2000 yılında piyasaya sürülen oyun, yakın zamanda yeni nesil bilgisayarlar için tekrar sunulacak. Diablo hayranlarını sevindiren bu gelişme, oyunun daha günümüz grafiklerine sahip olması anlamına geliyor.

[affiliate_news id=”200″]

Diablo 2 Konusu Nedir?

Diablo 2 konusu 2000 yılında çıkan ilk oyunun konusunu taşıyacak. Temelde remasted olacak 2021 sürümü için önemli grafik iyileştirmeleri yapılacak. Bunun yanında oyunun ana konusuna herhangi bir ekleme yapılması beklenmiyor. Buna göre oyunun konusunda yine Diablo’ya büyük görevler düşecek. Bir savaşçı tarafından öldürülen Diablo aynı zamanda o savaşçının ruhuna yerleşmiştir. Gün geçtikçe savaşçının kontrolünü ele geçirmeye başlar. En sonunda Diablo, savaşçının bedenini bir katliam esnasında tamamen ele geçirmiş olur.

Bu katliamdan ise Marius ve Deckard Cain kurtulmayı başarır. Marius ve Cain birlikte Diablo’yu öldürmek için harekete geçerler. Onu aramalarına rağmen Diablo, kendisinin peşine düştüklerini fark eder ve onlara karşı önlem alır.

Oyun bu noktada iki karakterin Diablo’ya karşı verdikleri mücadeleden oluşuyor. Zamanla savaşçı tamamen Diablo’ya dönüşür ve cehennemde yaşamaya başlar. İki karakter de onun peşinden cehennemin kapılarını aralayarak izini sürmeye devam ederler.

Korku ve aksiyon ögelerinin ilk oyunda baskın olması oyunun günümüz grafik sistemlerine uyarlanması sonucunda daha fazla artacağına işaret ediyor. Diablo’yu yakalamak isteyen ana karakterlerin mücadelesi remake sürümünde oyuncular ile bulaşacaklar.

Diablo 2 Sistem Gereksinimleri 2021

Diablo 2 sistem gereksinimleri minimum ve en üst düzey olarak şu şekilde açıklandı;

Minimum sistem gereksinimleri;

  • Windows 10
  • AMD FX 4350 veya Intel Core i3-3250 işlemci
  • 8 Gb Ram
  • Nvidia GTX 660 veya AMD Radeon HD 7850 ekran kartı
  • 1280×720 p çözünürlük

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri;

  • Windows 10
  • 16 Gb Ram
  • Nvidia GTX 1060 veya AMD Radeon RX 550 ekran kartı
  • 1920×1080 p çözünürlük
  • AMD Ryzen 5 2600 veya Intel Core i5-9600 k işlemci

Diablo 2 Kaç GB?

Diablo 2 GB yani bilgisayarda tutacağı yer olarak yaklaşık 30 GB alan kaplayacak. Bu yüzden oyuncuların oyunu oynamaları için bilgisayar depolama disklerinde en az 30 GB’lık yer olması gerekecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku