Bir Teknoloji Hamlesi

GTA 5 Serbest Mod Nasıl Açılır

0 3.076

GTA 5 Serbest Mod Nasıl Açılır konusuna değinmek istedik. GTA 5 Rocstar Games tarafından geliştirilmiş ve 2013 yılında çıkış yapmış third person shooter bir oyundur. Oyun geçtiğimiz yıllarda en çok oynanan bir oyun haline gelmiştir. Oyunda ana bir hikaye bulunmakta ve görevleri alarak ana hikayeye devam edilmektedir. Gelelim gta 5 serbest moda nasıl geçilir.

GTA Online

Gta online oyunu gta 5 oyununun çıkışından yaklaşık 1 ay sonra çıkmıştır. Oyuncularına birlikte oynama fırsatı vererek çeşitli görevleri yapabilme, soyguna gidebilme, araba hırsızlığı yapma gibi birçok fırsat sunmaktadır. Günümüzde Gta Online oynayan kişi sayısı bir hayli fazladır. Buna ek olarak Gta Online ile kendi evimizi arabamızı satın alabiliyoruz ve karakterimizi oluşturabiliyoruz. Peki, gta 5 serbest mod nasıl açılır? Sorusuna ise iki tür şekilde cevap verebiliriz

GTA Serbest Mod Nasıl Açılır 2021

Oyununuza yukarıdaki bahsettiğim şekilde giriş yapınız. Girişinizin ardından oyun menusüne girerek play online’ı seçin. Yükleme ekranı geçtikten sonra oyuna ilk kez giriş yapıyorsanız oyun size karakter yaratma menüsünü açacak ve karakter oluşturmanızı isteyecek. Oluşturma işleminden sonra bir iki tane görev tamamladıktan sonra online modda serbest bir şekilde dolaşabilirsiniz. Artık gta 5 serbest mod nasıl açılır? sorusunun cevabını tamamen biliyorsunuz.

GTA 5 Single Playerda Serbest Mod Nasıl Açılır

Gta 5 oyununun single playerında serbest modu açmak oldukça basittir. Yapılacak adımlar:

  • Gta 5’i cihazınızda açın.
  • Oyuna girdiğinizde play gta 5 yazısına tıklayarak giriniz.
  • Yükleme ekranı biraz uzun sürecektir sabırla bekleyin.
  • Yükleme ekranını geçtikten sonra oynamak istediğiniz karakteri alt tuşuna basılı tutarak sağ taraftan seçiniz.
  • Seçmiş olduğunuz karaktere geçtikten sonra, eğer aktif bir göreviniz varsa görevinizi bitirin. Eğer aktif bir göre almadıysanız şuanda serbest moddasınız demektir.

Bu adımları yaptıktan sonra gta 5 serbest mod nasıl açılır? Sorununun çözümünü yapmış oluyorsunuz. Oyunda istediğiniz şeyi artık sınırlandırma olmadan yapabilirsiniz.

GTA 5’in Diğer Oyunlardan Farkı

Gta 5’de bu oyun türlerinden farklı olarak aşağıdaki farklar bulunmaktadır.

  • Oyunda serbest bir şekilde dolaşabilme.
  • Oynanış kolaylığı
  • Birden fazla karakteri oynayabilme.
  • Yüksek performanslı bilgisayara sahip olmadan oynayabilmek.
  • Karakteri istediğimiz şekilde dizayn edebilme.

Oyunun yukarıdaki gibi görüldüğü üzere çeşitli farkları vardır. Oyunun en temel ve en güzel farkı ise serbest bir şekilde görev yapmadan oynayabilme ve online oynama imkanı sunmak diyebiliriz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku