Bir Teknoloji Hamlesi

FiveM Tüm Whitelist Soruları

0 2.178

Fivem Tüm Whitelist Soruları sizin için yazdık. Grand Thieft Auto V’in rol yapma modu olan ve birçok sunucuya sahip olan FiveM, gerçek hayatın sıkıcılığından kaçmak isteyen insanlar için bir kurtuluş haline geldi. Bu sunucularda istedikleri rollere bürünebilen insanların cevaplaması gereken birçok soru bulunuyor.

Bu sorulara verilen cevaplara göre sunuculara kabul ediliyor veya sunuculara yaptığınız başvurular reddediliyor. Fivem tüm whitelist soruları cevaplanması kolay sorular olmasa da bu sorulara belirli cevapları verdiğiniz takdirde sunuculara kabul edilirsiniz. İşte geçelim fivem whitelist soruları nelerdir?

FiveM Hakkında Beş Temel Bilgi

Rol yapma oyunlarını tercih eden insanların mutlaka adını duymuş olduğu FiveM hakkındaki temel bilgiler şu şekilde sıralanabilir:

  • FiveM modu, Grand Thieft Auto V’in sınırsız açık dünyasında geçen bir rol yapma modudur.
  • Aklınıza gelebilecek her türde sunucuyu bulabilirsiniz.
  • Kurallara uyduğunuz ve oyunlara katıldığınız takdirde sunucudan atılmazsınız.
  • Eğer istediğiniz rol boştaysa o rolü almamanız için hiçbir sebep yok, sadece sunucunun kurucularına söylemeniz yeterli.
  • Sizinle beraber oynayan oyunculara saygı duymalı, oyunda geçen terimlere hakim olmalısınız.

Burada bahsedilen bilgiler ve doğru mülakat cevapları ile bir sunucuya kabul edilmemeniz mümkün değildir.

Fivem Whitelist Soruları 2021

FiveM Tüm Whitelist Soruları
FiveM Tüm Whitelist Soruları

Bu başlıklar altında sorulan soruların çoğunu cevaplama imkanı bulabileceksiniz.

Oyunda Arkanızı Görmeniz Mümkün Değildir

İlk soru genellikle bir bankta oturduğunuz bir anı esas alır. Bu esnada arkanızdan birinin elinde bıçak ile sessizce size doğru yaklaştığınızı farz etmeniz istenir. Bu durumda nasıl bir yol izleneceğiniz sorulduğunda vermeniz gereken cevap hiçbir şey yapmayacak olmanızdır. GTA oyunları üçüncü kişi bakış açısına sahip olsa da gerçek hayattaymış gibi davranmanız gerekir ve arkanızı göremezsiniz.

Oyunda Gerçek Hayattaki Gibi Acı Çekmek Zorundasınız

Bu soruda bir arkadaşınızla birlikte dağ tırmanışı yapmak üzere yüksek bir dağa çıktığınızı farz etmelisiniz. Tepeliğe geldiğiniz sırada bir anda ayağınız takılıyor ve yere düşüyorsunuz. Düştüğünüz mesafe ise ortalama olarak 20-25 metre civarındaydı.

Düştüğünüzü hiç kimse görmediği için tekrardan ayağa kalkıyorsunuz ve tırmanmaya devam ediyorsunuz. Size burada herhangi bir hata olup olmadığı sorulur. Burada kesinlikle hata vardır çünkü ölmeseniz bile düştüğünüz için acı çekmek zorundasınız, yeniden tırmanış yapamazsınız.

Polisseniz Grove Hood Bölgesine Giriş Yapamazsınız

Bir polis olarak canınız sıkılıyor ve gezmeye karar veriyorsunuz, bu esnada Grove Hood’u fark edip içeri giriyorsunuz. İçerideki kişiler dost canlısı değiller ve sizi bir deniz kenarına götürüp bayıltıyorlar, doktorlar sizi uyandırdıktan sonra iki kişi olmak üzere baskına gidiyorsunuz. Bunun cevabı olarak Grove Hood’a polislerin giriş yapamayacağını söylemelisiniz.

Polis Kontrolü Esnasında Şüpheli Hareketlerde Bulunmamalısınız

Aracınızla şehir içinde hareket halindeyken bir polis çevirmesi ile karşılaşıyorsunuz. Üzerinizde sadece bir tane silah var ve eğer bu silahı kaybederseniz başka bir silah alabilecek kadar paranız bulunmuyor. Burada sizden daha sonrasında ne yapacağınız soruluyor, buna vereceğiniz cevaba göre oyuna alınıp alınmayacağınıza karar veriliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku