Bir Teknoloji Hamlesi

Aimlab Nedir

0 301

Aimlab nedir, aimlab işe yarıyor mu gibi sorular birçok kişi tarafından soruluyor. Aimlab, nişan alma yeteneğini geliştirmek isteyen oyuncular için geliştirilmiş bir yazılımdır. Aimlab, Steam üzerinden indirilebilir. Oldukça küçük bir boyuta sahiptir. Bu sebeple, indirme süresi oldukça kısadır.

FPS oyunlarının, günden güne popülerliğini arttırması sonucunda, pek çok kişi bu tarz oyunlarda kendini geliştirmeye yönelmiştir. Bu noktada Aimlab, oldukça kullanışlı bir yazılımdır. FPS oyunlarına yeni başlayan ve kendini geliştirmek isteyen oyuncular, mutlaka Aimlab kullanmalıdır.

Aimlab Nedir

Aimlab yüklendikten sonra, çeşitli training modlarına erişim sağlanabilir. Gridshot modunda, ekran karşısında seken toplar bulunur ve oyuncu bu toplara nişan almaya çalışır. Toplar oldukça hareketlidir ve bu sayede reflekslerin gelişmesi sağlanır.

Spidershot modu da Gridshot moduna benzer bir moddur. Bu modda toplar yerine tahta paneller yer alır. Hedef tahtaları, 12’den vurulmaya çalışılır ve nişan yeteneği geliştirilir.

Spheretrack modu, oyuncuları isabet alma konusunda geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu modda, ekranda sabit duran bir top bulunur. Ve bu top üzerine işaretli alanların vurulması istenir. Oyuncu hızlı hareket etmeli ve belirlenmiş noktaları doğru bir şekilde vurmalıdır.

Motionshot modunda ise, tüm diğer modlardan farklı bir yol izlenir. Bu modda, ekrandaki hedef tahtaları hareketleri, birbirinden tamamen bağımsızdır. Bir tahtada hiç hareket yokken, diğer tahta oldukça hızlı olabilir. Bu mod ile oyuncunun hedefe odaklanma yeteneğinin geliştirilmesi amaçlanır.

Aim Lab İşe Yarıyor Mu

Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen Aimlab, oldukça işe yarar bir yazılımdır. Özellikle FPS oyunlarına ilk defa başlayacak kişiler için ilaç gibidir. Aim’ini geliştirmek ve FPS oyunlarında ustalaşmak isteyenler, Aimlab yazılımını mutlaka indirmeli ve training modlarından yararlanmalıdır.

Aim Geliştirme Oyunu

Aimlab, özellikle rank kasmanın gerekli olduğu oyunlara başlamadan önce, antrenman yapılmasını sağlayan önemli bir yazılımdır. Kullanımı tamamen ücretsizdir ve Steam üzerinden hızlıca indirilebilir. İçerisinde çeşitli antrenman modlarının bulunduğu Aimlab, özellikle yeni başlayacak oyuncuların, gelişimine katkıda bulunur. Aimlab içerisinde bulunan modlar sırasıyla şöyledir;

  • Gridshot,
  • Spidershot,
  • Spheretrack,
  • Motionshot,

Her bir mod, diğerlerinden farklı bir içeriğe sahiptir. Oyuncular, her bir modda farklı bir yetenek üzerine odaklanır ve onu geliştirir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku