Bir Teknoloji Hamlesi

Vsco Programı Ücretli Midir?

0 173

Fotoğrafların düzenlenmesi için ücretli ve ücretsiz olarak pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamaların bazıları sadece ücretli olup kullanılamazken bazılarının bir kısmında ücretsizde kullanılabileceği alanlar bulunmaktadır. Vsco da bu uygulamalardan birisidir.

Vsco Nasıl Kullanılır?

Ücretli ve ücretsiz olarak iki tür kullanım şekli mevcut olan vsco filtre kullanımı, düzenleme uygulamaları arasında en çok tercih edilenler arasındadır.

İçerisinde birçok farklı filtreyi bulunduran vsco uygulamasında filtrelerin tonunu istediğin oranda ayarlayabilir kırpma, pozlandırma, karşıtlık, keskinlik, netlik, doygunluk, ton, beyaz dengesi, dış görünüm tonu, süsleme, tane, soldurma, tonu bölme gibi birçok eklentisi de bulunmaktadır.

Bu eklentiler içerisinde sadece bulanıklık, metin, kenarlık ve HSL özelliklerinin kullanmak için uygulamaya üye olmalı ve ücret karşılığını vermelisiniz.

Vsco Programı Ücretli Midir?
Vsco Programı Ücretli Midir?

Vsco Ücretlendirme Sistemi?

Vsco programı ücretli midir, evet ücretli olan kısmı da mevcut. Uygulamanın ücretlendirme sisteminde bakıldığında öncelikle size 7 günlük bir deneme fırsatı sunuluyor. Deneme fırsatı bittikten sonra yıllık 149,99 TL değerinde bir ücretlendirme sunuluyor. Bu ücretlendirme aylık hesaplamada 12,50 TL ye karşılık geliyor.

Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Üyelik iptalini kullandığınız sistemin yani Play Store ya da App Store’a girerek abonelikler kısmından iptal edebilirsiniz.

Ücretli Vsco Farkı Nedir?

Ücretli olarak kullanılan vsco uygulamasında kapalı olan efektlerin, diğer düzenleme alanlarının kullanımı mevcuttur.

Ayrıca;

  • Özel eğitim fırsatı
  • Haftalık yapılan fotoğraf yarışmaları
  • Montaj ve video düzenleme

Gibi ulaşabileceğiniz farklı alanlar da bulunmaktadır.

Ücretli Vsco Kullanımı?

Ücretli olarak kullanmaya karar verdiğiniz vsco uygulamasında öncelikle kendinize ait düzenleme yapabileceğiniz bir sayfanız olacaktır. Burada filtre uyguladığınız ve düzenlediğiniz fotoğraf ve videoları sayfanıza ekleyip diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca sizde diğer insanların fotoğraflarından veya videolarından beğendiğiniz olursa favorilere ekleyerek daha sonra tekrar bakabilirsiniz.

En Sevilen Vsco Filtreleri?

Filtrelerde ücretli ve ücretsiz kısımlar bölünmüş olduğu için bazı filtreleri üye olmadan kullanma şansınız yoktur. Bu kısımda filtrenin sevilme oranı kişiden kişiye değişiklik gösterecektir.

  • A9
  • A8
  • C1
  • B4
  • G3
  • A4

Yani hem ücretsiz kısmından yararlanıp hem de kaliteli bir uygulama arayışında iseniz Vsco kesinlikle kullanmanız gereken bir uygulama. Eğer uygulamadan memnun kalırsanız ücretli üyeliğe geçip kendinizi geliştirme olanağına da sahip olabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku