Bir Teknoloji Hamlesi

Filmbox Mı Netflix Mi?

0 316

Film severlerin, dijital platformda en çok film izlemeyi tercih ettiği uygulamalar filmbox ve netfilix olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcıların en çok merak ettiği soru ise filmbox mı netflix mi? oluyor. Öncelikle bu iki dijital platformda kendi içerisinde barındırdığı alternatif seçenekler ile kullanıcılar arasında yoğun ilgi görüyor.

Netflix’te istediğiniz türde filmleri ve dizileri izlemeniz mümkündür. Ayrıca buna ek olarak belgesel izleme seçeneğinizde bulunuyor. Ülkemizde oldukça popüler olan bu dijital uygulama 2016 yılından itibaren kullanıcıların özellikle film severlerin ilgisini bir hayli çekiyor.

Filmbox ise ülkemizde adı yeni yeni duyulan ve içeriğinde filmlerin, dizilerin yer aldığı bir dijital uygulamadır. Bunlara ek olarak belgesel izlemek, spor ve oyun oynamak gibi seçeneklerde sunuyor. Bu nedenle bu iki uygulama arasında seçim yaparken özelliklerini dikkate almak seçicilik açısından daha iyi bir karar vermenizi sağlar.

Netflix Nasıl Bir Uygulamadır?

Netflix, son 10 yıldır popülerliği kazanmış bir film ve dizi izleme platformudur. Belli bir ücret karşılığında istediğiniz türde film ve dizi izleme imkanınız bulunuyor. Türkiye’de 2 milyonu aşkın kullanıcı netflix kullanıyor. Diğer dünya ülkeleri arasında ise 165 milyonu buluyor. İçeriğinde oldukça geniş bir film ve dizi skalası sunuyor.

Aylık ücretleri ise;

  • Temel üyelik: 17,99 TL (tek cihaz, SD çözünürlük)
  • Standart Üyelik: 29,99 TL (iki cihaz HD çözünürlük)
  • Özel üyelik: 41,99 TL (4 cihaz, ful ve ultra çözünürlük)

Netflix uygulamasının sunmuş olduğu üç garklı ödeme seçeneğinden size ve bütçenize en uygun olanı seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Filmbox Mı Netflix Mi?
Filmbox Mı Netflix Mi?

Filmbox Nasıl Bir Uygulamadır?

Ülkemizde faaliyet göstermeye başlayan ve popülerliği kısmı ölçüde yakalayan filmbox uygulaması, kullanıcılarına her türden film ve dizi izleme imkanı sunuyor. Filmbox uygulaması da netflix uygulaması gibi ücretli bir dijital platformdur. Aylık ücreti 9.90 TL’dir. Belgesel izleyebilir, spor kanallarını takip edebilir ve dilerseniz uygulama içerisinde oyun oynayabilirsiniz.

Dizi Film Platformu

Son yıllarda dijital uygulamalar üzerinden film ve dizi izlemek, film severlerin başvurduğu seçenekler arasında bulunuyor. Birden fazla filmi ve diziyi HD kalitesi ile izleme seçeneği bulunduruyorlar. Bunlardan bazıları netflix ve filmbox oluyor. Netflix uygulaması ocak ayının 2016 yılı itibari ile ülkemizde yayın hayatına girmiş ücretli dizi ve film izleme platformudur.

Dünyada 180 milyona aşkın kullanıcısı bulunuyor. Filmbox ise ülkemizde popülerliğini daha yeni oluşturmaya başlıyor. Ancak içeriği itibari ile kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Netflix Ve Filmbox Ücretli Mi?

Evet, filmbox ve netflix platformları ücretli uygulamalardır. Aylık ücret bedelleri filmbox için 9,90 TL iken netflix için üç farklı seçenek doğrultusunda 71,99 TL’den başlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku