Bir Teknoloji Hamlesi

Exxen Ücretsiz Hesap Açma

0 96

Exxen, kullanıcıların kesif tek şeklinde alakasını çeken platformların başında gelmektedir. Exxen Ücretsiz Hesap Açma. Türkiye’nin kesif tek şeklinde alaka gösterdiği platformlardan birisi olan Exxen, Acun Ilıcalı’nın yeni ve devasa projelerinden tek tanesidir. Peki Exxen fiyatsız adisyon açma ve Exxen fiyatsız kaydolma sebep yapılır? Sizler için bu yazımızda Exxen ile ilgili tüm detayları paylaştık.

[affiliate_news id=”49″]

Exxen Platformu Hakkında

Exxen, Acunmeyda ve Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı’nın meydaan getirdiği, Türkiye’de lâhza itibari ile çıkış yapmış tek yayın platformudur. Exxen çıktığı anda birçok kullanıcıları doğrulusunda kesif alaka gördü. Exxen, ilk kez 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Instagram adresinden, “Yeni dijital platformumuz @exxen’de yakında beraberiz.” duyurusuyla duyuruldu.

Exxen platformu için başlangıçta tahminen 1500 kişilik tek ekip oluşturuldu. Platformun sahibi Acun Ilıcalı, Exxen’de fiyatsız opsiyonunun olmayacağını, reklamlı ve reklamsız olarak iki paketin bulunacağını belirtti. Platformun kurulumunun fiyatı iste 900 milyon tl olarak açıklandı.

Exxen Ücretsiz Hesap Açma

Exxen’e para ödemeden kayıt olmak için alttaki stepleri dikkatli tek şeklinde takip faktörüz gerekmektedir. Siz de bu stepleri uygulayarak para ödemeden Exxen’de azalık oluşturabilir ve bu platformda tespit edilen çoğu içeriğe ulaşabilirsiniz.
Exxen TV’ye mensup olmak için ilk olarak bu adresten platformun internet sitesine girmeniz gerekmektedir.
Ardından açılan sayfada ad-soyad, e-posta bilgilerinizi doldurarak fiyatsız tecrübe versiyonuna erişebilirsiniz. Fiyatsız tecrübe versiyonu Exxen’e uygulanan yeni abonelikler için geçerlidir.
İçerikleri bilgisayarınızdan izleyebilmenin yanında Google Play ve App Store mağazalarından indirebileceğiniz Exxen programı ile cep telefonunuzdan veyahut tabletinizden de izleyebilirsiniz.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku