Bir Teknoloji Hamlesi

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar

0 147

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar sizler tarafından aranmakta. Radyanit puanı genel olarak Riot Puanı ile karıştırılır. Bunun sebebiyle kısaltmasının RP şeklinde olmasıdır. Radyanit puanı, şampiyonların kilidini açmak ve ajanların çeşitli özellerini aktifleştirmek için kullanılır. Bunun yanı sıra, oyun silahlarını geliştirmek için de radyanit puanları oyuncular için büyük bir öneme sahiptir.

Oyuncular için gerekli yükseltmelerin ve farklı ajanların satın alınması oldukça önemlidir. Bu durum özellikle oyunda ileri bir seviyeye ulaşmak için büyük önem arz eder. Radyanit puanları kullanılarak, farklı özellikleri aktifleştirebilen oyuncular, oyunda daha hızlı bir ilerleme kaydedebilir. Radyanit puanları ile oyuncular, hesaplarını hızlı bir şekilde geliştirebilir.

Valorant Radyanit Puanı Kullanımı

Valorant oyununda radyanit puanı, ajanları açmak ve ajanların farklı özelliklerini etkinleştirmek için kullanılır. radyanit Puanı çeşitli görevlerden toplanabilir. Şimdilik 40 ile sınırlı olan radyanit puanı, Riot Puanı ile karıştırılmamalıdır. radyanit puanları ile oyun silahları geliştirilebilir. Aynı zamanda oyun aksesuarlarını yükseltmek için de radyanit puanı kullanılır.

Radyanit puanlarının kullanım alanlarını sıralamak gerekirse;

  • Ajan satın alımı,
  • Ajanların farklı özelliklerini açmak,
  • Silahları geliştirmek,
  • Aksesuarları yükseltmek,

Çeşitli etkinlikler ile elde edilebilen radyanit puanı, riot puanı kullanılarak da satın alınabilir.

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar

Radyonit puanına sahip olan Valorant oyuncuları, yeni ajanların kilidini açabildiği gibi, çeşitli aksesuarların yükseltmesini de yapabilir. Silahlar ve silah skinleri için de kullanılabilen radyanit puanları, özellikle kostüm seviyesi yükseltmelerinde büyük avantajlar sağlar. 10 radyanit puanı ile skinler rahatlıkla 4. seviyeye kadar çıkarılabilir.

[affiliate_news id=”531″]

Valorant Radyanit Puanı Kasma

Radyanit puanı kazanabilmek için yapılması gerekenler şöyledir;

  • Radyanit puanı kasmak için ilk olarak savaş kartı oynamak ve başarı sağlamak gerekir. Seviye 4 ve seviye 9 aşamalarını tamamlayan oyuncular, 20 adet ekstra radyanit puanı kazanır,
  • Diğer yöntemse radyanit puanı elde edebilmek için riot puanlarını kullanmaktır. Riot puanları ile radyanit puanı satın alınabilir. 1600 VP ile 20 radyanit puanı satın almak mümkündür.

Riot puanları kullanılarak doğrudan radyanit puanı satın alınabilir ve bu puanlar çeşitli yükseltmeler ve ajan satın alımları için kullanılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku