Bir Teknoloji Hamlesi

Valorant Kaç Para Yatırdım

0 237

Valorant Kaç Para Yatırdım sorusunu soranlar için basit bir şekilde öğrenmeyi açıklıyoruz. Riot Games’ in 2 Haziran 2020 itibarı ile çıkarmış olduğu FPS tabanlı çevrim içi bir oyun olan Valorant için ve diğer Riot Games oyunları için ne kadar para yatırdığınızı mı merak ediyorsunuz? Şimdi bu bilgilere nasıl ulaşmamız gerektiğini birlikte inceleyelim. Kısa bir süre önce Valorant ile ilgili satın alma geçmişiniz, satın alımlarınızı görebilmeniz ve oyuna ne kadar para harcadığınızı takip edebilmeniz adına erişime açıldı.

Şöyle ki Valorant ücretsiz oynanabilen bir oyun olsa bile kozmetik ürünleri ve sezon geçişleri adı altında isteğe bağlı olarak satın alınabilen mikro dönüşümler koymakta. Yani aylar boyunca sayısız satın alma işlemi yapabilirsiniz ve bundan sonra destek sayfasına giriş yaparak ne kadar harcama yaptığınızı görebileceksiniz.

Valorant’ a Ne Kadar Para Harcadığınızı Öğrenme

Ne yazık ki Valorant’ a ne kadar para harcadığınızı öğrenebilmek için oyunun içerisinde bir ara yüz bulunmuyor. Yalnızca Valorant’ ın resmi internet sitesi olan Riot Games aracılığı ile geçmişinizi, satın alımlarınızı ve oyun için bugüne kadar ne kadar para harcamış olduğunuzu görebilmeniz mümkün. Dediğimiz gibi Valorant’ ı oynamak için herhangi bir ücret alınmasa bile oyunda bulunan silah kaplamaları, silah varyantları ve sezon biletleri gibi oyun içerisinde bazı satın almalar bulunuyor.

Valorant Kaç Para Yatırdım 2021

  • Valorant’ın kendi resmî sitesinde bulunan satın alma geçmişi sayfasına gitmelisiniz.
  • Bu aşamada Riot ID ile giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Satın Alma Geçmişimi Göster seçeneğine tıklayın
  • Bu aşamadan sonra VP ve Radyanit puanlarınız da dahil olmak üzere yapmış olduğunuz satın alımlar ve oyunda toplamda ne kadar para harcadığınız bilgisine artık ulaşabilirsiniz.

Bu arada kaç para yatırdığınızı öğrendikten sonra kaç saat valorant oynadığınızı merak ediyorsanız kaç saat valorant oynadım adlı yazımızıda okumayı unutmayın.

Satın Alma İşlemlerimizi Görebilmenin Avantajları Nelerdir?

Öncelikle Riot Games sitesine girerek oyun içi harcamalarını ve mikro dönüşümlerini izleyebilme yolunun oldukça kullanışlı olduğunu söylemek gerekir. Ayrıca siz ne kadar para harcadığınızı merak ederek sisteme girdiğiniz sırada Valorant satın alma geçmişiniz ile alakalı uygunsuz veya sizin yapmadığınız herhangi bir işlem görmeniz halinde Riot’ un destek ekibi ile derhal iletişime geçmelisiniz.

Riot’ un destek ekibinin üzerinden zaman geçmiş işlemler için para iadesi seçeneği sunmadığını söylememiz gerekir ancak Valorant puanını yanlış bir kozmetiğe harcarsanız ya da yanlışlıkla satın alırsanız destek personeli size para iadesi seçeneği sunacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku