Bir Teknoloji Hamlesi

Kaç Saat Valorant Oynadım

0 162

Kaç Saat Valorant Oynadım sorusu birçok kişi tarafından soruluyor. Valorant, benzersiz atış ve yetenek kombinasyonu ile rekabetçi oyun dünyasında dalgalar yarattı. Artık Dereceli modu ile oyuncular Radiant’ın en yüksek rütbesine ulaşmak için çok çalışıyorlar. Biraz farklı kurallara sahip daha kısa maçları sevenler için Spike Rush modu da var.

Hangi modu oynamaktan hoşlanırsanız oynayın, Valorant oynarken mutlaka eğlenceli vakit geçireceksiniz. Bu bir müsabaka olduğu için önceki maçlarda nasıl performans gösterdiğinizi ve ne kadar iyi yaptığınızı bilmek çok önemlidir. İstatistiklerinizi ve maç geçmişinizi nasıl kontrol edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız bu kılavuz size yardımcı olacaktır.

[affiliate_news id=”564″]

Kaç Saat Valorant Oynadım

Valorat oyununu kaç saat oynadığınızı Riot Games kendisi oyuncular için ayrı ayrı oynanma saatini tutmuyor bu sebeple de görüntülenememekte. Ancak steam hesabınızı kullanarak Valorantta kaç saat oynadığınızı görüntüleyebilmeniz mümkün. Bunun için öncelikle Valorant oyununu steam hesabınıza steam dışı olarak eklemeniz gerekmekte. Sonrasında steam size kaç saat Valorant oynadığınızı gösterecektir.

Steam hesabı kullanmıyor iseniz alternatif olarak PlayNte uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı şekilde oyunu Play Nite uygulamasına dışarıdan ekleyerek kaç saat Valorant oynadığınızı görebilirsiniz.

Valorant Maç Geçmişi Nasıl Kontrol Edilir?

Maç geçmişinizi kontrol etmek kolaydır. Tek yapmanız gereken ana menüden Kariyer sekmenizi ziyaret etmek. Orada, son on maçı ve galibiyet veya mağlubiyetle sonuçlanıp sonuçlanmadıklarını görebileceksiniz. Ek olarak, ne kadar öldürme yaptığınızı, rauntlardaki galibiyetlerinizi, ilk kanları, bomba kurma sayınızı, asistleri ve daha fazlasını göreceksiniz.

Hepsi bu değil. Maçta nasıl performans gösterdiğinizi anlamanıza yardımcı olacak maçtaki diğer oyuncuların istatistiklerini de görüntüleyebilirsiniz. Listeden herhangi bir oyunu seçebilir ve kendinizin ve maçtaki diğer kişilerin tüm ayrıntılı istatistiklerini kontrol edebilirsiniz.

Seçtiğiniz karakter ve elde ettiğiniz sonuçlarla önümüzdeki maçlarda stratejinizi belirleyebilirsiniz. Aynı karakteri mi seçeceksiniz? Bir dahaki sefere belirli bir durumla ne kadar farklı başa çıkarsınız? Tüm bunları Valorant maç geçmişinizi kontrol ederek planlayabilirsiniz. Bir maçta kötü bir performans sergilediyseniz, neyin yanlış gittiğini tam olarak bileceksiniz. Eğer iyi yaptıysan, nedenini de bileceksin.

Tüm bu bilgiler, gelecek maçlardaki performansınızı artırmak için mükemmeldir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku