Bir Teknoloji Hamlesi

Tencent Emulatör Pubg Mobile Açılmama Sorunu

0 171

Birçok oyunda olduğu gibi Emulatör Pubg Mobile oyununda da sürekli hatalar ile karşılaşmak mümkündür. Bu hataların sonucu genel olarak karşımıza Tencent emulatör pubg mobile açılmama sorunu olarak çıkıyor. Karşılaşılan hatalar ve bu hataların çözümü ile oyuna girmek mümkün fakat bu hatalar giderilmedikçe oyun açılmama hatası vermeye devam edebilir.

Minimum Sistem Gereksinimleri 

Pubg Mobile oyununu bilgisayarda oynamak için en az şu sistem özelliklerine sahip olunması gerekiyor;

  • 64-Bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi,
  • Intel Core i3-4340 işlemci,
  • 6 GB RAM Bellek,
  • nVidiaGeForce GTX 660 2GB Ekran kartı,
  • DirectX sürüm 11,
  • 2 GB ve üzeri depolama alanı.

Bu özelliklerden daha düşük sistemli bir bilgisayarda tencent emulatör pubg mobile açılmama sorunu ile karşılaşmanız olasıdır.

Durduruldu Hatası

Bu hatayı aldıysanız pubg mobile uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kritik güncellemeler sonrasında pubg mobile bazen çalışmayabiliyor. Öncelikle uygulama güncel değilse güncellenmelidir. Güncellendikten sonra hala açılmadıysa geçmişi temizlemeye deneyebilirsiniz. Pubg mobile geçmişi temizlemek için;

  • Ayarlar-Uygulamalardan uygulamayı seçin,
  • Verileri ve ön belleği temizleme seçeneğini seçerek işlemi başların,

Bu adımlar izlendiğinde veriler temizlenmiş olacaktır. Daha sonra uygulamaya girmeyi tekrar denebilirsiniz.

[affiliate_news id=”148″]

Cooked Connect Hatası

Bu hata çok sık karşılaşılan bir hatadır. Bu hatanın çözümü zannedilenin aksine çok basittir. Bu hatanın nedeni DirectX programının sisteme yüklü olmamasıdır. Bu program sisteme yüklendikten sonra oyun bu program üzerinden kurulursa sorun giderilir.

İnternet Bağlantı Sorunu

Eğer internet bağlantınızda bir problem olmadığını düşünüyor ve yine de bu hatayı alıyorsanız muhtemelen cihazınızın saat ve tarih ayarı yanlıştır. Cihaz tarih ayarı gün/ay/yıl şeklinde ve doğru olmalıdır. Ayrıca cihaz saat ayarının uluslar arası saat olması gerekir. Saat ve tarih ayarının doğrulundan emin olduktan sonra problem hala devam ediyorsa internet sağlayıcınızla görüşmeniz gerekir.

Fatal Error Hatası

Bu hata mesajı ekran kartı ile ilgilidir. Ekran kartınız çok ısınmış olabilir ya da ekran kartınızın fanı aşırı tozlanmış olabilir. Bu sorunları giderdikten sonra hata hala devam ediyorsa ekran kartının sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklemeniz gerekebilir. Bu işlemde sonra da hata almaya devam ediyorsanız muhtemelen ekran kartınız bu oyun için yeterli değildir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku