Bir Teknoloji Hamlesi

Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı

0 910

Minecraft Pürüzsüz Taş Yapımı rehberimiz sizinle. Minecraft’ta, farklı yapı taşlarını toplayabilir ve ardından malzemeyi işçiliği yoluyla pürüzsüz taşa daha da iyileştirebilirsiniz. Bu taş, oyunun başlarında elinize almak için gerçekten kolay bir bloktur ve birçok oyuncu bunu Minecraft üsleri ve evleri için temeller oluşturmak için kullanır. Minecraft düzgün taş yapımı aslında kolay. Blok çok basit olduğundan, doku veya renk çeşitliliği çok az olan veya hiç olmadığı için kuleler, şehirler veya benzeri herhangi bir şey yapmak isteyen herkes için harika bir temel bloktur.

[affiliate_news id=”113″]

Arnavut kaldırımı, oldukça kolay ve erken oyun ekipmanları ile bulabileceğiniz en yaygın taş türüdür. Bu kılavuzda, Minecraft’ta pürüzsüz taş yapma sürecinde ve bunu yapmak için hangi öğelere ihtiyacınız olacağını adım adım anlatacağız. İhtiyaç duyacağınız 3 önemli şey var. Bunlar Taş, Kömür ve Fırın’dır. Her birini nasıl edineceğiniz konusunda adım adım ilerleyelim.

Minecraft Düzgün Taş Yapımı
Minecraft Düzgün Taş Yapımı

Minecraft Düzgün Taş Yapımı 2021

  1. Adım: Arnavut Kaldırımı Alın

Yukarıda da açıkladığımız gibi arnavut kaldırımı, hemen hemen her zaman alabileceğiniz en yaygın taş türüdür. Burada birkaç şey için buna ihtiyacınız olacak. İlk olarak, bu bir fırın yapmak için kullanacağınız taştır. İkincisi, istediğiniz taşa dönüştürebileceğiniz taştır.

  1. Adım: Kömürü Alın

Kömür ayrıca Minecraft’ta oldukça yaygın bir şeydir ve fırınınızı çalıştırmak için ona ihtiyacınız olacak. Taş alanlarda ve çevresinde bol miktarda kömür bulacaksınız. İçlerinde siyah benekler olan blokları arayın ve kömür elde edin.

  1. Adım: Fırını İnşa Edin

Üretim menüsündeki 8 Arnavut kaldırımı bloku kullanarak Fırını inşa edebilirsiniz. Fırını işlemek için ortadaki hariç her blok doldurulmalıdır.

  1. Adım: Parke Taşını Taşa Çevirmek için Fırını Kullanın

Fırınınızı inşa ettikten sonra içine koymak için bir şeye ihtiyacınız olacak. Kömür fırın için iyi bir enerji kaynağıdır ve bol miktarda bulunur, bu nedenle yukarıda bulduğumuz kömürü kullanıp fırının alt yuvasına koyacağız. En üst yuvaya, arta kalan Arnavut kaldırımınızı yerleştirmek isteyeceksiniz. Her iki öğeyi de fırına koyduğunuzda, alevlerin yandığını ve Arnavut Kaldırımının Taşa dönüştüğünün sinyallerini göreceksiniz.

  1. Adım: Tekrar Fırını Kullanın

Aslında bunu bir adım daha ileri götürmeli ve aynı işlemi tekrarlamalısınız. Fırın ile ilk çalışmanızda oluşturduğunuz Taşı alıp ardından kömür ekleyeceksiniz ve sonuç istediğiniz Taş olacaktır.

Tek başına bir yapı taşı olarak veya iki farklı işçiliği tarifinde kullanılabilir. Düzgün taş, yüksek fırın işçiliği tarifi için temel bloktur; Demir külçeleri ve bir fırının yanı sıra, oyunun şu anda sahip olduğu en hızlı eritme cihazını oluşturmak için bu taş kullanılır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku