Bir Teknoloji Hamlesi

Mafia 1 Hileleri

0 1.944

Mafia 1 hileleri oyun meraklıları tarafından aranmaktadır. Oyun dünyasına 2002 yılında katılmış olmasına karşılık hala oldukça fazla talep gören oyunlardan bir tanesi olmayı başaran Mafia 1 oyun severlerin dikkatinden kaçmıyor. Farklı sürümleri olmasına karşılık oyun serisinin ilk kez ortaya çıkanı Mafia 1 olduğundan bu konuda talepler her zaman daha fazla oluyor.

Hilelerini bulmak ve daha hızlı şekilde ilerlemek isteyenlerin arayışta oldukları oyunla alakalı farklı seçeneklerden ve para kazanma yollarından bahsetmek mümkündür. Ama hileleri kullanmak hızlı ilerleme ve oyundan keyif alma şansını artırdığından oldukça önemlidir.

Hilelerin Kullanımı

Hilelerin neler olduğunu öğrenmenin yanında kullanımı ile alakalı herhangi bir risk olup olmadığını bilmek de önemlidir. Hilelerin kullanımı sırasında herhangi bir ban yeme durumu ile karşı karşıya kalma olasılığınız düşüktür.

Bunun nedeni verilen hilelerin güvenilir ve sorunsuz şekilde çalışıyor olmasıdır. Hilelerle alakalı olan nokta kullanımında sıklık durumudur. Çok sık kullanılması ve fazla dikkat çeken şekilde seviye atlamak dikkatlerin üzerinizde toplanmasına neden olabilir.

Mafia 1 Hileleri Nelerdir?

Kullanarak daha çok eğlence ve seviye atlama imkânı elde etmek isteyenlerin yapması gerekenler oldukça kolaydır. Bunun için shift ve ” tuşlarına aynı anda basılı tutmak gerekir.

Ardından:

  • Mademan kodu sağlık hilesi sunar,
  • Badgangsters kodu ölümsüzlük verir,
  • Deadguns silah ve cephane seçeneği açar,
  • Municak sınırlandırılmayan cephane sunar,
  • Boxer büyük ellerinizin olmasını sağlar,
  • Cornufse araçların açılmasını düzenler.

Bu hileleri kullanarak oyunun tadını çıkarmanız mümkündür.

Polisten Kurtulma Hilesi

Polisten nasıl kurtulacağını düşünenler için yol kolaydır. İstasyona giderek beklemek ve ardından da tramvaya binerek aranma olasılığınızın düşmesini beklemelisiniz. Polisten kurtulmanız oldukça kolay olacaktır.

[affiliate_news id=”614″]

Para Kazanma Yolları

Para kazanmak için siyah giyen adamları öldürünce 500 dolar alınır. Araba patlatmak 100 dolar iken araçlarda şoförlük yapmak da gelir kaynağı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku