Bir Teknoloji Hamlesi

Genshin İmpact Sistem Gereksinimleri

0 141

Grafik teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte farklı yapımcılar tarafından geliştirilen yeni nesil oyunlar, kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. 2021 yılındaki sevilen oyunlardan biri olan Genshin İmpact, miHoYo yapımcısı tarafından geliştirilmiştir.

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Genshin İmpact hakkında merak edilen farklı detaylar bulunuyor. Genshin İmpact sistem gereksinimleri ve oyun hakkındaki detaylar kullanıcılarla paylaşılıyor.

Genshin İmpact Nedir?

Oyunun sistem gereksinimlerinden bahsetmeden önce içerik hakkındaki bilgilerin öğrenilmesi faydalı olacaktır. Oyunun içinde dört farklı değiştirilebilir karakter bulunuyor. Karakterlerden istediğini seçen oyuncular, geçiş ve dövüş gibi aksiyonları kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Oyun içerisinde kullanıcılara özel beceriler ve farklı saldırı teknikleri bulunuyor. Karakterlerin daha güçlü olması için yapılması gereken bazı geliştirme işlemleri bulunuyor. Farklı zorluk seviyelerindeki oyunda karakter ve silahları geliştirerek güçlenmek mümkündür.

[affiliate_news id=”546″]

Genshin İmpact Minimum Sistem Gereksinimleri

Genshin İmpact grafik kalitesi üst düzey olan oyunlar arasında yer alıyor. Bu nedenle oyunu oynamak isteyen kişilerin güçlü özelliklere sahip olan cihazlara sahip olması gerekiyor. Aksiyon oyununun minimum sistem gereksinimlerini inceledikten sonra cihazınızla uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Genshin İmpact oyununun minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir;

Windows 7, 8.1 veya 10 işletim sistemi (64 bit)

Inter Core i5 işlemci,

NVIDIA GeForce GTX1030 özellikli veya daha üst düzey bir ekran kartı,

8 GB RAM belleği ve 30 GB Hard Disk boşluğu,

Belirtilen sisteme sahip olan oyuncular, Genshin İmpact oyununu düşük veya orta özelliklerde rahatlıkla oynayabiliyor.

Genshin İmpact
Genshin İmpact

Genshin İmpact Önerilen Sistem Gereksinimleri 2021

Genshin İmpact isimli oyun 2021 yılındaki popüler oyunlar arasında yer alıyor. Windows işletim sisteminde çalışan oyun hakkında farklı detaylar bulunuyor. Genshin İmpact oyununda maksimum grafik kalitesi deneyimini yaşamak ve tüm özelliklerden yararlanmak için güçlü özelliklere sahip olan bir cihaza ihtiyaç duyuluyor.

Genshin İmpact önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir;

  • Windows 7, 8.1 veya 10 işletim sistemi (64 bit)
  • Inter Core i7 veya üstü işlemci,
  • NVIDIA GeForce GTX1060 özellikli veya daha üst düzey bir ekran kartı,
  • 16 GB RAM belleği ve 30 GB Hard Disk boşluğu,

Belirtilen özelliklerdeki bir cihaza sahip olan kullanıcılar, oyunu yüksek grafik ve performans özelliklerinde çalıştırabiliyor.

Genshin İmpact Boyutu Ne Kadar?

Hem aksiyon hem de rol yapma kategorilerinde yer alan oyun, kısa süre içinde dünya genelindeki birçok kullanıcı tarafından tercih edilmiştir. Oyunu yüklemek isteyen kişilerin 30 GB miktarında boş HDD alanına sahip olması gerekiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku