Bir Teknoloji Hamlesi

En İyi Ücretsiz İphone Oyunları

0 53

Korona virüs hastalığı devam ederken evlerde çok vakit geçiriyoruz. Peki bu süreçte kafa dağıtabilecek ve keyif alabileceğiniz mobil uygulamalar var mı? Bunun cevabı şüphesiz “evet” olacaktır. Öyleyse, iPhone’unuzda iyi bir oyun varken neden vakit geçirmeyesiniz?  İşte yeni yılda keyif alacağınız birbirinden farklı En İyi Ücretsiz İphone Oyunları.

[affiliate_news id=”25″]

En İyi Ücretsiz İphone Oyunları

League of Legends: Wild Rift

League of Legends , dünyanın en büyük oyunlarından birisidir. League of Legends artık oyunu mobil platformlara taşıdı ve artık iPhone’unuzda oynayabilirsiniz. Daha önce LoL oynadıysanız,  oyunda sizleri neler bekleyeceğinizi tahmin edebilirsiniz. Şampiyon karakterinizi seçin ve haritayı yukarı taşımak ve rakibinizin üssüne girmek için beşe beş bir savaşta diğer dört oyuncudan oluşan ekibinize katılın.

Gwent: The Witcher Card Game

The Witcher 3’i soluksuz izlediyseniz, muhtemelen bağımlılık yapan Gwent yan oyununda olması gerekenden çok daha uzun süre geçirmişsinizdir. Gwent oyunu, iPhone için bağımsız bir oyun olarak kullanıma sunulmuştur. En sevdiğiniz Witcher kahramanlarını toplayın ve bilgisayarla veya diğer oyuncularla savaşın. Ana oyunu indirmek ücretsizdir, ancak ek kart paketleri satın almak istiyorsanız ödeme yapmanız gerekecektir.

Bullet Echo

Bullet Echo, karanlıkta oynadığınız oyuncuya karşı taktiksel bir nişancı oyunudur. Tek görmeniz gereken, silahınızın önüne takılı olan güvenilir el fenerinizdir. İşiniz arenada gizlice dolaşıp rakip takım üyelerini alt etmektir. Görüşünüz el fenerinin ışınıyla sınırlı olabilir fakat işitme duyunuz değildir. Düşmanlarınız ayak sesleri ve silah sesleri ile kendilerini ele verecekler, bu yüzden onları bulmak için emrinizde olan tüm araçları kullandığınızdan emin olun. Arkadaşlarınızla oynayabilir veya bir oyuna girebilirsiniz. Oyun kilidini açmak için benzersiz yeteneklere sahip bir dizi kahraman bulunmaktadır.

The Sims Mobile

Uzun süredir devam eden yaşam simülatörünün hayranıysanız, muhtemelen bu oyuna çoktan dalmış ve tüm seviyelerini oynamışsınızdır. Diğer herkes için The Sims Mobile, bölünmüş saniye reflekslerine ihtiyaç duyma konusunda çok fazla endişelenmeden zaman geçirebileceğiniz sakin ve eğlenceli bir mobil oyundur. Oyun App Store’da ücretsiz olarak yayınlanmıştır.

Diğer yazılarımızıda okumayı unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku