Bir Teknoloji Hamlesi

CS GO Sistem Gereksinimleri

0 72

CS GO kaliteli bir oyun olması sebebiyle sistem gereksinimleride biraz kaliteli. Sizler için CS GO Sistem gereksinimleri ve cs go kaç gb sorularını cevapladık.

CS GO seriyi sevenler için çok daha kapsamlı, özel ve daha detaylı bir oyun deneyimi sunarak oyuncuların büyük keyif duymasına yardımcı oluyor. Özel haritalarında en güzel mücadeleler sürerken CS GO güncelliğini yitirmeden oynanmaya devam ediyor.

CS GO Konusu Nedir?

CS GO konusu itibariyle bir hikayeye sahip değildir. Oyunun temel amacı Lan ya da online olacak şekilde karşı takım ile mücadele etmektir. Aksiyon oyunları denilince ilk akla gelen CS GO aynı zamanda çeşitli farklı modlara da oyun içinde sahip bulunuyor. Diğer oyun serilerine göre daha yeni haritalar, yeni karakter ve silahlar ile geliştirilmiş olan CS GO bu sayede oyuncu deneyimini de arttırmış oluyor.

Oyun içerisinde bulunan klasik mod alışılmış CS deneyimini oyunculara sunuyor. 30 elden oluşan 5v5 türünden yapılan maçlara katılmayı sağlayan mod kapsamında maça tek başına katılmak mümkün olduğu gibi bir takım oluşturup takım olarak da katılmak olanaklı hale geliyor.

Bunun yanında basit eğlence modunda tam olarak maça katılmaya kendilerini hazır hissetmeyenler için özel fırsatsalar sunuluyor. Basit eğlence modunda herhangi bir maç bularak oyuncunun kendi hızı ile oynaması mümkün oluyor.

Bunun yanında yıkım modu ise özellikle bombalama yapmak ve karşı tarafı tamamen etkisiz hale getirmek için kullanılıyor. Oyuncular için de çok daha beceri gerektiren bir mod olarak öne çıkıyor.

Bu modların dışında farklı modlara da sahip olan CS GO aksiyon ve harita tabanlı mücadele severler için en vazgeçilmez oyunlar arasında yer alıyor.

CS GO Sistem Gereksinimleri 2021

CS GO sistem gereksinimleri şu şekilde;

Minimum istenen sistem;

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7300 GT
  • Bellek: 2 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 10/7/Vista/XP

Tavsiye edilen sistem

  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
  • Bellek: Windows 10
  • İşletim Sistemi: Windows 10/ 7/Vista/XP

CS GO Kaç GB?

CS GO depolama olarak oyuncunun bilgisayarından en az 15 GB alan talep ediyor. Sürekli güncellenen ve yenilenen bir oyun olduğu için güncellemelerin ve modların yüklenmesi ile bu alan daha da artış gösterebiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku