Bir Teknoloji Hamlesi

En İyi Video Düzenleme Uygulaması

0 92

Videolar, kullanıcılar üzerinde büyük bir etki yaratır. En iyi video düzenleme uygulaması arıyorsanız, video içeriği pazarlamasının önemini zaten anlamışsınızdır. Video düzenlemeleri; artık pazarlamacılar, sosyal medya içerik üreticileri, film yapımcıları ve hayranları için önemli bir beceridir. Doğru video düzenleme uygulaması; düzenlemeyi eğlenceli, kolay, son derece ayrıntılı ve eğlenceli hale getirebilir.

En İyi Video Düzenleme Uygulaması Listesi

  1. Adobe Premiere Rush 

Adobe, video içeriği oluşturucularının değişen taleplerini karşılamak için 2018’de Adobe Premiere Rush uygulamasını piyasaya sürdü. Adobe, Premiere Clip’i daha güçlü bir düzenleme uygulaması olan Rush için bırakmaya karar verdi.

  1. LumaFusion

iOS işletim sistemli cihazlar için bu harika video düzenleme uygulamasıdır. Profesyoneller tarafından videoları, fotoğrafları, başlıkları düzenlemek ve kliplere ses efektleri eklemek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

  1. Movavi Klipleri

Movavi Clips, mobil cihazınız için en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir. 200’den fazla ülkede 5 milyondan fazla mutlu kullanıcıyla; videolar oluşturmanıza, ekran kayıtları oluşturmanıza, öğreticiler kaydetmenize, dosyaları dönüştürmenize yardımcı olan gelişmiş bir film yapımcısı uygulamasıdır.

  1. Vita

VITA, profesyonel yazılımlar arasında yaygın olarak görülen harika özelliklerle dolu, 2021’de mevcut olan en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir.

  1. KineMaster 

KineMaster, Android ve iOS cihazlar için bir video düzenleme uygulamasıdır. Hareket halindeyken videoları düzenlemek için son derece verimli bir uygulama olan bu uygulama, telefonunuzdan veya tabletinizden dosya kaydetmenize, düzenlemenize ve dışa aktarmanıza olanak tanır.

  1. Magisto

Magisto ile video düzenlemeye yeni bir bakış geldi. Bu uygulama, anlatmak istediğiniz hikaye türünü seçmenizi ister. Gerilimlerden müzik videosuna, etkinlikler, portföy ve daha fazlasını bu uygulama ile yapabilirsiniz.

  1. Power Director

Düzenleme yapmak için pek çok iyi uygulama vardır ancak Power Director işlemi kolay ve hassas hale getirir. Bu çapraz platform uygulaması, piyasadaki en iyi video düzenleme uygulamalarından biridir.

  1. Inshot

Inshot uygulaması eğlenceli bir düzen ve kullanımı kolay arayüze sahip en iyi Instagram video düzenleme uygulamalarından birisidir. Inshot, sosyal medya içeriğini düzenlemeye ve oluşturmaya daha çok odaklanan bir mobil uygulamadır.

  1. iMovie 

iMovie, Apple mağazasında bulunan ideal bir düzenleme uygulamasıdır. Yeni Apple cihazlarında önceden yüklenmiş bir uygulama, video düzenleme için en iyi uygulamalardan biridir.

  1. FilmoraGo

FilmoraGo, Android ve iOS için mükemmel bir video düzenleme uygulamasıdır. Çok basit ve etkileşimli bir arayüze sahip FilmoraGo, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey profesyoneller için bir video düzenleyicidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku