Bir Teknoloji Hamlesi

Zula Hesap Şifre Değiştirme

0 232

Son zamanlarda birçok oyuncu güvenlik konusunda endişelere kapılıyor. Bu endişeden dolayı zula hesap şifre değiştirme konusunda kaç bilgiye değinilmesi gerekmektedir. Bu bilgiyi sizler için hazırlayıp yazımız devamında sizlere sunmaktayız.

[affiliate_news id=”84″]

Zula Hesap Şifre Değiştirme Yöntemi

Kullandığımız şifrenin değiştirilmesi için Zula genel sayfasının açılması lazımdır. Açılan genel sayfanın üst sağ kısmında hesabım butonuna tıklanması gerekmektedir. Hesabım butonuna tıklandığı zaman sizi giriş ekranına yönlendirecektir. giriş ekranına kullanıcı adı ve kullanıcı şifrenizi girerek giriş yapmalısınız.

Hesabınıza girdikten sonra hesabın içerisinde bulunan seçenekler kısmının sağ tarafında yer alan güvenlik ayarları kısmını seçmelisiniz. Karşınıza boş 3 kutucuk çıkacaktır. İlk kutucuğa kullanmış olduğunuz şifreyi girmelisiniz. Diğer iki kutuya ise belirleyeceğiniz yeni şifreyi girmeniz gerekmektedir. Bu şekilde Zula şifresini güncellemiş olacaksınız.

Zula Şifrenizi Hatırlamıyorsanız Yapmanız Gerekenler

Şifrenizi unutmanız durumunda;

  • Yukarıda anlatılan şekilde hesabım ekranına giriş yapmalısınız.
  • Burada kullanıcı adı veya şifremi unuttum butonu yer almaktadır.
  • Şifremi unuttum sekmesini seçerek e-posta ile bul butonunu tıklamanız gerekmektedir.
  • Bunu yapmanız halinde e-postanıza şifre değiştirme mesajı gelecektir.
  • E-posta adresinize gelen güvenliği onayladıktan sonra şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Zula hesap şifresi değiştirme yöntemleri aslında bu şekilde basit bir işlemdir.

Zula Giriş Ekranında Şifre Hatası

Eğer giriş ekranında şifre hatası veriyorsa yukarıdaki yöntemlerden birini deneyerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku