Bir Teknoloji Hamlesi

Valorant Herkese Yazma Tuşu

0 123

Oyunların enüyük özelliklerinden bir tanesi de oyun sırasında yazışmalara katılmaktır. Doğru ve sadece oyunu kapsayacak şekilde yazışmaların olması büyük avantaj sağlanması anlamına geleceğinden önemlidir. Valorant herkese yazma özelliğini kullanarak o an oyunda olan ekibin tamamı ile yazışma şansı elde edebilirsiniz.

Bunun için kullanımı son derece kolay olan birkaç yöntem bulunur. Hangisinin daha kolay geldiğine bağlı olarak kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanacağınız yöntemlerin her ikisi de sorunsuz ve güvenli bir şekilde yazışmanıza yardımcı olacaktır.

[affiliate_news id=”575″]

Valorant Herkese Yazma Tuşu

Valorant oyunu sırasında zaman kaybetmek istemeyenlerin uyguladıkları herkese yazma yöntemini kullanmak hem kolay hem de zaman kazandıran bir durum olur.

Oyunda yazışmak için kullanılması gereken sistem şu şekilde ilerler:

  • Oyunda shift ve enter tuşuna aynı anda basılmalıdır,
  • Ekrana sohbet ekranı açılacaktır,
  • Açılan ekrandan yazılanların tamamı takım arkadaşlarınızda içinde olacak şekilde yazışmanıza olanak tanır.

Bu sayede birkaç kısa yol kullanarak Valorant oyununda var olanlarla hızlı, oyunun keyfini kesmeden yazışma şansı yakalayabilirsiniz.

Valorant Chat Herkese Yazma

Yavaş ve daha etkili bir sistemle herkesle yazışmak isteyenler için de uygulanması mümkün olan bir sistem vardır. Bunun için de oyunun chat ekranını açmak gerekir. Açılan ekranda ilk olarak enter tuşuna basılmalıdır.

Açılan ekrandan yazışmaya başlamadan hemen önce /all şeklinde bir ekleme yapmak yazdıklarınızın oyunda olanların tamamına ulaşması anlamına gelir. Bunun için uygulanmasında sıkıntı olmayan bir sistemdir.

[affiliate_news id=”571″]

Tercihlere Göre Sohbet

Her iki yolu da deneyerek oyunun akışına göre herkesle sohbet etme şansı yakalamak için uygun olanı seçebiliyorsunuz. Sorunsuz ve aktif yöntemler olduğunu bilerek istediğiniz herhangi birisi aracılığı ile kolaylıkla aynı anda herkesle yazışmaya başlayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku