Bir Teknoloji Hamlesi

Valorant Gece Pazarı Nedir?

0 218

Valorant gece pazarı nedir? Valorant gece pazarı ne zaman gelecek? soruları merak ediliyor. Valorant oyununda yer alan gece pazarı tekrar aktif ediliyor ve oyuncuların erişimine açılıyor. Gece pazarı ile ilk olarak 1.14 sürümünde tanışan oyuncular, bu opsiyonun tekrar aktif edileceğini duyduklarında ilk andan itibaren büyük bir heyecan yaşıyor. Valorant gece pazarı; select, deluxe, premium, ultra ve exclusice seçenekleri ile oyuncuların karşısına çıkıyor. 6 farklı kaplamanın çıkarılabileceği gece pazarı sistemi, oyuncuların büyük avantajlar elde etmesine olanak tanıyor.

Valorant Gece Pazarı Yenileniyor

Gece pazarı, oyunculara özel 6 farklı silah kaplaması koleksiyonundan oluşuyor. Bu kaplamalar, aynı mağazadan alım yapıldığı gibi satın alınabiliyor. Bu kaplamaların tümü, indirimli fiyatlar ile satışa sunuluyor.

Bu konuda oyuncuların yalnızca gece pazarı üzerine tıklaması ve kişiye özel sunulan kaplamaları açığa çıkarması gerekiyor. İlk olarak Valorant sosyal medya hesaplarından duyurulan yeni gece pazarı, oyuncular için verimli bir seçenek sağlıyor. Farklı kaplamalar ile silahlarına eşsiz görünümler verebilen oyuncular, gece pazarı açılışlarını dikkatle bekliyor.

[affiliate_news id=”204″]

Valorant Yeni Gece Pazarı

Gece pazarında; özel, üstün ve ihtişamlı kategorilerde yer alan kaplamaların tümü çıkabiliyor. Bunun yanı sıra gece pazarında, yakın dövüş silahları için kullanılabilen seçkin kaplamalar da elde edilebiliyor.

Valorant silah görünümleri beş farklı kategoriye ayrılıyor. Bu kategoriler sırasıyla;

  • Select Edition,
  • Deluxe Edition,
  • Premium Edition,
  • Ultra Edition,
  • Exclusive Edition,

Orjinal adları listelendiği gibi olan kaplamalar, ilgili 5 farklı türde elde edilebiliyor.

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek

Gece pazarı ilk kez 1.14 yamasında oyunculara sunulmuştu. Yenilenen ve tekrar erişime açılan gece pazarı, sezon bitimine yaklaşık 20 veya 25 gün hala erişime açılıyor. Gece pazarındaki teklifler değişken bir görüntü sergilemiyor.

Ek olarak gece pazarındaki teklifler her gün yenilenmiyor. Yine de gece pazarı fiyatları, indirimli olması dolayısıyla oyuncular için rahat satın alınabilir bir niteliğe sahip. Gece pazarında oyuncuların karşılaşacağı tek sorun, 3. kısımda da 1. kısım ait kaplamaların çıkabilmesi. 3. kısıma erişmiş olan bir oyuncu, 2. kısımdan önceki 1. kısıma ait içerikleri de çıkarabiliyor. Bu durumsa, oyuncular için oldukça can sıkıcı olabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku