Bir Teknoloji Hamlesi

The Witcher 3 Sistem Gereksinimleri

0 105

The Witcher dizisi dünyada büyük bir yankı uyandırmakla beraber, oyun dünyasına da entegre edilerek The Witcher oyununun üretilmesinde etkili olmuştur. Oyun dünyası ile dizi evrenin bir çok yerde paralellik göstermesi ile oyuncuların seri içerisindeki tüm oyunlara büyük bir ilgi gösterdiği görülmektedir. Serinin üçüncü oyunu olan The Witcher 3 sistem gereksinimleri geçtiğimiz günlerde yayınlanarak oyuncuların bilgisine sunulmuştur.

[affiliate_news id=”90″]

The Witcher 3 Konusu

CD Projekt RED firması tarafından geliştirilerek oyun dünyasına dahil edilen The Witcher oyunu, serinin üçüncü oyunu ile beraber piyasadaki yerini almıştır. Rivialı Geralt’ın yaşadığı destan niteliğindeki maceraları konu edinen oyunda geniş bir harita üzerinde at sürülmesine olanak tanır. Sürükleyici hikayesi ve etkileyici grafikleri ile birlikte yayınlanan The Witcher 3 oyununun gereksinimleri geliştiriciler tarafından yayınlanmıştır.

The Witcher 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

Oyun için minimum sistem gereksinimleri;

-Intel Core i5 – 2500K 3.3 GHz / AMD Phenom II X4 940

-Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit

-6 GB RAM

-Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7870

-40 GB depolama şeklindedir.

The Witcher 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyunu tam performans ile oynayabilmek için geliştiriciler tarafından belirlenmiş olan önerilen sistem gereksinimleri;

-Intel Core i7 3770 3.4 GHz / AMD FX-8350 4 GHz

-Windows 7 64 Bit / Windows 8 64 Bit / Windows 10 64 Bit

-8 GB RAM

-Nvidia GeForce GTX 770 / AMD Radeon R9 290

-40 GB depolama şeklindedir.

The Witcher 3 Oyununu Oynama

Minimum ve önerilen sistem gereksinimleri dahilinde oyunu oynamak için çeşitli platformlar üzerinden satın alım işlemi gerçekleştirilmelidir. Daha sonrasında bilgisayara yükleyerek oyun dünyasına giriş yapılabilir. Rivialı Geralt karakterinin canlandırıldığı oyunda ana görevler ve yan görevler olmak üzere verilen görevlerin yerine getirilmesi esas alınmıştır. Rivialı Geralt’ın Ciri’yi bulmasına yardımcı olmak için oyunda verilen tüm görevlerin yerine getirilmesi gerekir. The Witcher 3 oyunu dizinin yayınlanmasından sonra daha çok ilgi görmüştür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku